LEGO Creator Sportinis automobilis

12,99 €
Loading
LEGO Creator Sportinis automobilis.

Patenkinkite vaikų pomėgį automobiliams ir paskatinkite kūrybiškumą su puikiu „LEGO® Creator 3in1“ Sportinio automobilio (31100) žaisliniu rinkiniu. Vaikams patiks lenktyniauti su šiuo raudonos ir juodos spalvos sportiniu automobiliu, kuris išsiskiria varikliu centre, ortakiu ir aptaku gale. Linksma ir kūrybiška laisvė konstruoti. Su šiuo „LEGO Creator 3in1“ rinkiniu vaikai galės konstruoti ir žaisti su 3 skirtingais konstravimo žaislais. Jie gali konstruoti sportinį automobilį, perkonstruoti jį į patobulintą automobilį su varikliu ir ortakiu, sukonstruoti senovišką lėktuvą arba sukurti ką nors visiškai naujo. 

Šis puikus konstravimo žaislas skatina vaikus išradingai žaisti ir taps puikia dovana arba atlygiu. Tiek sportinis automobilis, tiek patobulintas automobilis turi vietos minifigūrėlei. Atskiras konstravimo, žaidimo ir perkonstravimo modelis. „LEGO Creator 3in1“ rinkiniai suteikia vaikams smagių detalių ir tikroviškų modelių bei skatina išradingą žaidimą. Modeliai kuria neišsemiamas konstravimo ir žaidimo galimybes bei tuo pačiu sužadina bet kokio amžiaus vaikų kūrybiškumą. Šie maži ir įkvepiantys rinkiniai taip pat yra puiki dovana bet kokia proga.

  • Užveskite kūrybišką žaidimą vaidmenimis su šiuo smagiu žaisliniu rinkiniu, kurį sudaro 3 modeliai 1 pakuotėje: Sportinis automobilis, patobulintas automobilis ir senoviškas lėktuvas. Tai puiki dovana vaikams! Konstravimo ir perkonstravimo žaidimas tęsiasi be galo!
  • Kokios pramogos laukia už vairo? Vaikai praplėsti savo vaizduotę ir kūrybos įgūdžius važinėdami sportiniu automobiliu, siekti naujų greičių rekordų patobulintu automobiliu, pakilti į padangę senovišku lėktuvu arba sukonstruoti kąnors naujo.
  • Šis rinkinys suteikia vaikams 3 modelius vienoje dėžutėje: Jie gali sukonstruoti „Creator 3in1“ Sportinį automobilį (31100), patobulintą automobilį arba senovišką lėktuvą. Vaikai gali žaisti su rinkiniu atskirai arba sujungti su kitais LEGO® rinkiniais ir lavinti savo konstravimo įgūdžius.
  • Šis puikus rinkinys nudžiugins visus kūrybiško konstravimo gerbėjus. Sportinio automobilio su ortakiu ir aptaku, galingo patobulinto automobilio ir smagaus lėktuvo modeliai yra puiki dovana bet kokia proga berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus.
  • Detalus ir paruoštas pramogoms. Sportinis automobilis yra 4 cm aukščio, 12 cm ilgio ir 7 cm pločio, todėl šis smagus žaislas yra ne per didelis jį pasiimti į kelionę ir pakankamai erdvus minifigūrėlei (nepridedama).
  • Maitinamas vaikų vaizduote, todėl pramogauti galima be galo! Žaislai be baterijų padeda lavinti savarankiško vaikų žaidimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to, teikia džiaugsmo kuriant savo istorijas.
  • Paprastos instrukcijos padeda vaikams mikliai surinkti modelius, suteikia pasitikėjimo savo konstravimo įgūdžiais ir teikia daug kūrybos džiaugsmo. Vos atidarius dėžutę galima pradėti konstruoti ir perkonstruoti bet kurį iš 3 žaislinių modelių.
  • Atverkite vaikams beribes galimybes lavinti savo įgūdžius žaidžiant su „LEGO® Creator 3in1“ rinkiniais. Šis šaunus transporto priemonių žaidimo rinkinys suteikia vaikams galimybę ugdyti savo kūrybiškumą ir vaizduotę konstravimo galimybėmis.
  • LEGO® kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
  • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.
Daugiau informacijos
ISBN kodas 5702016616064
EAN kodas 5702016616064
SKU 000000000005191022
Viršelio tipas Kita
Leidimo metai 2020-01-22
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 14,1x19,1x6,1
Leidykla LEGO
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą