LEGO minifigures Movie

3,99 €
Loading
LEGO® Minifigures THE LEGO® MOVIE 2

Atrask ir surink savo mėgstamiausius personažus iš THE LEGO® MOVIE 2!

Viskas tiesiog nuostabu! Kodėl? Nes 2019 m. vasarį pasirodė nauja LEGO® minifigūrėlių serija, skirta THE LEGO MOVIE 2! Šioje nuostabioje kolekcijoje gausu spalvingų riboto leidimo minifigūrėlių tiesiai iš filmo, be to jos turi aibę kostiumų ir priedų, įskaitant Emeto peruką su ausinėmis, Liusės gobtuvą ir Prezidento Biznio golfo lazdą! Atkurk ir prisigalvok juokingų veiksmo kupinų scenų su šauniuoju didžėjumi Emetu, kovingąja Liuse, apokalipsės Beniu, Vaikinu žirafa, Mergina kreidele, Sherry Scratchen-Post ir Scarfield, Hula Lula, Arbūziniu vaikinu, senąja Liuse, Pelkių būtybe, Saldaininiu reperiu, Prezidentu Bizniu, žaidžiančiu golfą, Apokalipsburgo Eibu, bičiuliu Reksu su liemene, pop Kite, Dorote Geile ir Toto, Bailiuoju liūtu, Kaliause, Geležiniu medkirčiu ir Vienakitės figūrėle! Visos kruopščiai pagamintos minifigūrėlės turi bent po vieną priedą bei kolekcininko lankstinuką ir unikalų pagrindą. Ką rasi kitoje paslaptingoje pakuotėje? 

Tinka vaikams nuo 5 metų.
Dalių skaičius: 7. 

Rinkinyje: 
  • Visos kolekcinės šios serijos LEGO® figūrėlės turi bent po vieną priedą, kolekcininko lankstinuką ir unikalų pagrindą. 
  • 20 riboto leidimo LEGO® veikėjų minifigūrėlių iš THE LEGO MOVIE 2, skirtų statyti ir žaisti savo filmo scenas! 
  • Su 2019 m. vasarį pasirodžiusiais kostiumais ir priedais, įskaitant Emeto peruką su ausinėmis, Liusės gobtuvą ir Prezidento Biznio golfo lazdą bei apokalipsės katę, Abraomo Linkolno cilinidrą, Rekso fedorą / peruką, arbūzo kostiumą, žirafos kostiumą, Dorotės kepurę, Geležinio medkirčio šalmą, Kaliausės kepurę ir Bailiojo liūto karčius. 
  • Sujunk THE LEGO® MOVIE 2 minifigūrėles su LEGO konstravimo rinkiniais, kad žaidimas niekad nesibaigtų. 
  • Linksminkis keisdamasis figūrėlėmis su draugais ir taip pildydamas savo kolekciją. 
  • DĖMESIO. Kiekvienoje „paslaptingoje“ pakuotėje yra vienas iš 20 THE LEGO® MOVIE 2 personažų. Deja, negalima patenkinti prašymų gauti konkrečias figūrėles. Jei įsigysite daugiau nei vieną „paslaptingą“ pakuotę, galite gauti dvi ar daugiau vienodų figūrėlių.
Daugiau informacijos
EAN kodas 5702016369281
ISBN kodas 5702016369281
SKU 000000000005182474
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2019-02-28
Leidykla Nėra leidyklos

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą