Leonardo braižas

22,99 €
Dina Rubina savo romanus „Leonardo braižas", „Baltoji Kordobos balandė" ir „Petruškos sindromas" vadina „Oro žmonių" trilogija. Šie visiškai savarankiški kūriniai yra labai artimi jau vien tuo, kad jų pagrindiniai veikėjai yra itin sudėtingos, pakylėtos asmenybės, savo gyvenimą aukojančios užsibrėžtam (ar aukštesnių jėgų nulemtam?..) tikslui, visi jie apdovanoti ypatinga jėga, tokia didžia ir galinga, kad gali keisti mus supantį pasaulį.
Romano „Leonardo braižas" pagrindinė veikėja rašo veidrodine rašysena, nuo kurios neišmanėliams net galva svaigsta, ji turi neeilinių gabumų matematikai ir fizikai, yra geniali cirko artistė, neįtikėtina kaskadininkė, apie veidrodžius išmano viską, ką tik galima apie juos žinoti, geba matyti praeitį ir įžvelgti ateitį. Kijevas, Maskva, Frankfurtas, Indianapolis, Monrealis – ji skrenda per gyvenimą, nerasdama sau vietos ir neturėdama laisvės, mato daugiau, nei paprastas žmogus gali įsivaizduoti, o kartu nekenčia savęs ir to, kuris suteikė jai šiuos nepaprastus gabumus. Šis romanas – tai istorija apie žmogų, nenorėjusį būti demiurgu, istorija apie moterį, kuri su pasibjaurėjimu atstumia dangaus dovaną...
Knygoje taip pat spausdinamas profesorės Virginijos Balsevičiūtės-Šlekienės straipsnis „Mistiškoji realybė. Kelios mintys apie Dinos Rubinos prozą".
Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786098190038
EAN kodas 9786098190038
SKU 000000000002173935
Puslapių skaičius 352
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2017-09-07
Originalo kalba Rusų
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 21,5x15,5x3
Leidykla Nordina, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą