Lietuva. 101 gamtos stebuklas

42,29 €
Loading

Iš šimtų ir tūkstančių nuostabių, ypatingų Lietuvos gamtos kampelių atrinkti ir šioje knygoje aprašyti patys įspūdingiausi ir vertingiausi gamtos kūriniai, kuriais turėtume džiaugtis ir didžiuotis. Ar tikrai šalies gamta neprilygsta unikaliems pasaulio stebuklams, sutraukiantiems milijonus smalsuolių? Pasklaidę gausiai iliustruotos knygos puslapius įsitikinsime, kad vis dėlto turime unikalių gamtos kūrinių, tikrų stebuklų, tik per mažai apie juos žinome. Nederėtų pamiršti, kad yra tokių gamtos brangakmenių, kurie būdingi tik mūsų kraštui.

Knygoje aprašomos aukščiausios kalvos, giliausios daubos, nepaprastos upės, netgi tekančios į dvi puses, iškeliaujantys ir vėl sugrįžtantys ežerai, didžiausios girios, lyg krištolas tyri ir sieros vandeniliu dvokiantys šaltiniai, bauginančios pelkės, aukšti skardžiai ir atodangos, menančios neįsivaizduojamai tolimus laikus, įdomiausi gamtos reiškiniai... Be to, kiekvienoje vietoje verda savas, slėpiningas, tik smalsiausiems ir atkakliausiems atsiskleidžiantis augalų, gyvūnų, grybų gyvenimas.

Apie juos ir daug kitų nepaprastų, bet čia pat esančių objektų pasakojama vienoje knygoje. Jų ieškantys ras žemėlapius su nuorodomis, gėrėsis nuotraukomis ir gaus žinių, kurios skatins ieškoti ir savo akimis pamatyti, patirti nuostabų atradimo jaudulį. O gal kai kas atras ne tik sau naujų, bet ir kitiems nežinomų Lietuvos gamtos stebuklų.

Knyga skiriama visiems, kas neabejingas Lietuvos gamtai ir jos paveldui, mėgsta keliauti, pažinti nauja, pamatyti neregėta, gilinasi į jos paslaptis

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955386452
SKU 000000000001105747
ISBN kodas 9789955386452
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2010-07-01
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 360
Formatas 24,8x30,6x3
Leidykla Alma littera