Lietuviški žirgai

5,96 €
Loading

Pagaliau Lietuvoje pasirodė pirmasis žirgininkų profesionalų ir akademikų parengtas leidinys apie žirgus! Šį albumą sudaro ne tik išsamios teorinės studijos apie lietuviškų žirgų veislių istoriją, žirgininkystės šiandieną, bet ir nemažai akį džiuginančių nuotraukų, kitų iliustracijų. Dėmesio! Leidinys skirtas ne tik specialistams. Jis vertas būti kiekvieno lietuvio knygų lentynoje dėl kelių, žemiau paminėtų, priežasčių.

Beveik nieko nežinome apie lietuviškus žirgus. Ar žinojote, kad žirgai – mūsų kultūrinio paveldo dalis. Daugelis yra girdėję apie senąją lietuvišką žirgų veislę – žemaitukus. Nors žemaitukai davė pradžią trims veislėms (trakėnų, Lietuvos sunkiųjų ir stambiam žemaitukų tipui), patys ne kartą atsidūrė ant išnykimo ribos. Albume įvairiais aspektais nušviečiama lietuvio ir žirgo bendra istorija. Jame apžvelgiamas žemaitukų ir kitų lietuviškų veislių žirgų bei arklių atsiradimas, paplitimas, žirginio sporto padėtis bei žirgininkystės perspektyvos Lietuvoje.

Žirgai ir vaikai. Žirgas – tai ne tik grožį ir harmoniją įkūnijantis, laisve alsuojantis gyvūnas, bet ir žmogų ugdantis, gydantis, guodžiantis draugas. Vaikams būtina pažinti, ką reiškia draugystė su šiuo kilniu gyvūnu. Ar girdėjote, kad hipoterapija (gydomasis jojimas) prilygsta delfinų terapijai? Be to, bendravimas su žirgu verčia vaiką mąstyti ir mokytis teisingai vertinti aplinkinį pasaulį. Žirgas moko pagarbos, disciplinos, pasitikėjimo ir t. t. Daugiau apie tai skaitykite albume.

Reprezentacija ir dovana. Ruošiantis minėti Lietuvos vardo tūkstantmetį, mums labai reikalingi leidiniai, reprezentuojantys mūsų kultūros paveldą, etnines vertybes. Šis albumas tam ypač tinka! Jeigu ruošiatės į svečias šalis ir norite nuvežti gražių lauktuvių ar dairotės vertingo suvenyro savo darbo partneriams užsienyje, siūlome atkreipti dėmesį į šį albumą.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955231806
ISBN kodas 9955231806
SKU 000000000002116904
Leidimo metai 2008-01-01
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 216
Spalvingumas Spalvotas
Pav. originalo kalba Lietuviški žirgai
Formatas 21x24,3x2
Leidykla Baltų lankų leidyba, UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą