Jūsų krepšelis 0

LIETUVIŲ KALBA. Antrasis pratybų sąsiuvinis VII klasei (ŠOK) - Jurgita Zinkienė, Vida Marcišauskaitė, Danguolė Mikulėnienė

Knyga dalyvauja akcijoje

LIETUVIŲ KALBA. Antrasis pratybų sąsiuvinis VII klasei (ŠOK)

Jurgita Zinkienė, Vida Marcišauskaitė, Danguolė Mikulėnienė

Kaina: 3,15

Kuriame knygyne yra?

56 p., dvispalv., iliustr., minkštas virš.
25,9x19,5x0,3 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
ISBN 9785430053642
Prekės kodas 9785430053642

Šios serijos „Šok“ 7 klasės lietuvių kalbos pratybos (1 d., 2 d.) yra 5 ir 6 klasių pratybų „Žaidžiu žodžiu“ ir „Vėl žaidžiu žodžiu“ tęsinys.

 Kaip šių, taip ir naujųjų lietuvių kalbos pratybų turinį sudaro kalbos pažinimo ir ugdymo užduotys, suskirstytos pagal atskiras temas. 7 klasėje ir toliau mokomasi gražiai bendrauti lietuvišku žodžiu; siekiama, kad aiškinamųjų ir komentuojamojo pobūdžio užduočių meniniai, publicistikos ar mokslinės literatūros tekstai padėtų išsaugoti tinkamą kalbos jausmo, intuityvumo santykį, ugdytų kalbos logikos ir sistemos supratimą; plečiamos leksikos, fonetikos, morfologijos – žodžių darybos, kalbos dalių – ir sintaksės žinios. Kad sąmoningai suvoktas raštingumas ir kalbos taisyklingumas ugdytų kalbą, daug dėmesio skiriama kalbos vartojimo užduotims. Kalbos ugdymo užduotys apima sakytinį ir rašytinį kalbos vartojimo būdus.

Serijos „ŠOK“ lietuvių kalbos mokymo(si) komplektą 7 klasei sudaro vadovėlis (1-oji, 2-oji dalis), pratybų sąsiuvinis (1-oji, 2-oji dalis), mokytojo knyga (1-oji, 2-oji dalis).

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: