Jūsų krepšelis 0

LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis VIII klasei. Antroji knyga - Elena Palubinskienė, Giedrė Čepaitienė

Knyga dalyvauja akcijoje

LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis VIII klasei. Antroji knyga

Elena Palubinskienė, Giedrė Čepaitienė

Kaina: 13,29

Kuriame knygyne yra?

192 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
16,4x23,6x1,1 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
ISBN 9785430050085
Prekės kodas 9785430050085

 

Vadovėlis parengtas pagal Bendrųjų programų (2008) reikalavimus. Nuo anksčiau išleistų vadovėlių labiausiai skiriasi metodine dalimi. Tai lemia programos nuostatos: jos pokyčiai sietini su mokinių kompetencijų ugdymu, darbo su tekstais kaita, bet ne su žinių turiniu. Kitokia ir vadovėlio struktūra: kiekvienos temos teoriniai dalykai formuluojami labai trumpai, o tema apibendrinama pateikiant lenteles ir schemas.
Vadovėlio branduolys – sintaksės skyrius. Jis labiausiai pakeistas. Naujosios skyrybos taisyklės lėmė šio skyriaus turinio ir didaktinės medžiagos pokyčius. Supažindinama su pagrindiniais sudėtinio sakinio bruožais, mokoma(si) skirti sudėtinius sujungiamuosius ir sudėtinius prijungiamuosius sakinius. Daugiausia vietos skiriama privalomosios skyrybos taisyklėms.
Įvairios praktinės užduotys siejamos su kalbos pažinimo temomis, pateikiama daugiau negrožinių tekstų, įvairesnių kompleksinių užduočių, siekiama integruoti literatūrinio lavinimo ir kalbos vartojimo bei pažinimo temas. Sistemingiau mokoma argumentuoti. Daugiau dėmesio skiriama kalbos stiliams. Užduotys integruojamos į visas temas, skatinamos atlikti įvairiais būdais: dirbant individualiai ir poromis, rengiant nedidelius projektus mažomis grupėmis. Daug medžiagos skiriama pagrindiniams teksto tipams: pasakojimui, aprašymui, samprotavimui, jų raiškos priemonėms. Vadovėlius papildo pratybų sąsiuviniai, kuriuose pateikiama diferencijuoto ir integruoto mokymo savikontrolės pratimų, padedančių stiprinti ortografinį akylumą ir savarankiško darbo įgūdžius. Taip pat juose yra testų ir kitų užduočių, palengvinančių mokymo(si) kontrolę.
 
Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (pirmoji, antroji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis, 2-asis sąsiuvinis), kurso konspektas.
 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: