Jūsų krepšelis 0

LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis VIII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK) - Jurgita Zinkienė, Regina Rinkauskienė, Vida Marcišauskaitė, Danguolė Mikulėnienė

Knyga dalyvauja akcijoje

LIETUVIŲ KALBA. Vadovėlis VIII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK)

Jurgita Zinkienė, Regina Rinkauskienė, Vida Marcišauskaitė, Danguolė Mikulėnienė

Kaina: 14,45

Kuriame knygyne yra?

176 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
26x19,5x0,8 cm
Leidykla: Šviesa, 2010
ISBN 9785430055523
Prekės kodas 9785430055523

LIETUVIŲ KALBOS vadovėlis VIII klasei.

„Vadovėliu stengėmės padėti įvairių gabumų mokiniams įgyti reikiamų žinių ir gebėjimų ir pasiekti to, kas numatyta naujosiose Bendrosiose programose. Lietuvių kalbos programoje iškelti dalyko prioritetai – kalbėjimas, klausymas, skaitymas, rašymas – kaip būtini moksleivių gebėjimų siekiai – vadovėlyje buvo tikslingai metodiškai grindžiami. Kiekvienam mokiniui sudarėme sąlygas atsiskleisti, parodyti savo individualybę, kad jis pats galėtų drąsiai jaustis konkrečiame socialiniame kontekste, realiame gyvenime, susikurtų save kaip asmenybę“, – teigia autorės. Kad mokiniams būtų aišku, kaip vyksta mokymosi procesas, kad jie galėtų atrasti savo mėgstamus mokymosi būdus ar strategijas, išsiaiškintų pakankamus ir tobulintinus gebėjimus, kitaip sakant, išmoktų mokytis, serijos „Šok“ vadovėliuose pateikiami Mokymosi žingsniai. Tai sudėtingesnių užduočių atlikimo eigos (pavyzdžiui, kaip parengti pristatymą) ar darbo būdų (pavyzdžiui, kaip dirbti poromis ar grupėmis) išsamios instrukcijos. Šios instrukcijos ne tik moko mokytis, bet ir atveria dalykų integraciją (tarkim, rašydami geografijos rašinį, mokiniai remiasi tuo, ko išmoko per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas). Mokymosi žingsniai skatina mokinių motyvaciją, savarankiškumą ir atsakomybę už savo mokymąsi. Atkreipiamas dėmesys, kaip svarbu remtis žemesnėse klasėse, kitų dalykų pamokose įgytomis žiniomis bei gebėjimais. Ir ne tik pamokose, bet ir gyvenime. VIII klasės lietuvių kalbos ir literatūros vadovėlius sieja kalbos ugdymo integracija: lietuvių kalbos vadovėlyje plačiai pateikiamos temos siauriau pristatomos ir literatūros vadovėlyje.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Pylimo g. 53/2
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: