Jūsų krepšelis 0

LITERATŪRA. Vadovėlis VII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK) - Vilda Skairienė, Loreta Žvironaitė, Nijolė Černauskienė

Knyga dalyvauja akcijoje

LITERATŪRA. Vadovėlis VII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK)

Vilda Skairienė, Loreta Žvironaitė, Nijolė Černauskienė

Kaina: 12,42

Kuriame knygyne yra?

176 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
26x19,5x0,8 cm
Leidykla: Šviesa, 2012
ISBN 9785430053611
Prekės kodas 9785430053611

„Šok“ serijos literatūros vadovėlis VII klasei.   Skaitydami galime patirti džiaugsmą, malonumą, laimę. Ar vadovėlis gali išpildyti šias svajones? Sakome, kad gali, nes mūsų vadovėlis kviečia atrasti, pažinti, kurti, svajoti ir paimti knygą į rankas. Vadovėlio turinys atitinka Pagrindinio ugdymo bendrąsias programas, tačiau neapsiriboja tik formaliais kriterijais. Dėmesys telkiamas ne tik į literatūrinio ugdymo prioritetus, bet ir su jais susijusias amžinųjų vertybių paieškas.

Literatūros vadovėlį sudaro dvi knygos. Kiekvienoje yra po tris skyrius, kuriuose skaitysime įvairių tautų rašytojų kūrinių, analizuosime skirtingus žanrus, aiškinsimės tekstų prasmes. Kiekvienas pamokos atverstinis pradedamas skyreliu Šiandien. Tai mokymosi uždaviniai. Į pamokos tekstą – prozą, poeziją ar dramą – įsiterpia skyrelis Skaitome ir suvokiame. Tai klausimai ir užduotys iš tam tikros teksto dalies. Pamokos gale yra skyrelis Suvokiame ir kuriame – apibendrinamosios pamokos užduotys – ir skyrelis Įsidėmėkime! – literatūros sąvokų apibrėžimai. Skyriaus pabaigoje esantis skyrelis Švyturys papasakos apie rašytojus, o Minčių nišoje pateikiama kalbos ugdymo užduotis, kuri leis keliauti prie kito skyriaus kryžkelės.  

Literatūros vadovėlio komplektą VII klasei sudaro: vadovėlis (pirmoji, antroji knyga), mokytojo knyga.  

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Pylimo g. 53/2
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: