Lyderystės pokyčiai. 11 esminių pokyčių, kuriuos turi suprasti kiekvienas lyderis

16,49 €
Nenorėdami paleisti iš rankų sėkmės sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, lyderiai privalo būti lankstūs ir gabūs prisitaikyti prie neišvengiamų lyderystės pokyčių. Šie pokyčiai daro teigiamą poveikį organizacijoje ir skatina asmeninį tobulėjimą. Tačiau norint to pasiekti būtina keisti   mąstymą, veiksmus ir vadovavimo stilių. Jei esate tam pasirengęs – ši knyga skirta jums!

Lyderystės guru ir bestselerių autorius Johnʼas C. Maxwellʼas naujausioje savo knygoje „Lyderystės pokyčiai“ užsibrėžia tikslą – atskleisti jūsų, kaip lyderio, potencialą. Knygoje perteikiamas žinias jis siūlo iš karto pritaikyti praktiškai.

„Skaitydami šią knygą, turėsite nuolat pereiti nuo veiksmų prie apmąstymų, o nuo apmąstymų – vėl prie veiksmų.  Užduosiu jums klausimus ir mesiu iššūkius, kurie padės jumyse atverti geresnį lyderį. Šioje knygoje aprašyti pokyčiai nebus kelias nuo blogo prie gero. Jie padės gerą paversti geresniu!“ – tikina knygos autorius. Tuo tikslu jis ne tik pateikia pokyčių planą, bet ir pasakoja apie 11 pokyčių, kuriuos pats įgyvendino per ilgą ir sėkmingą savo karjerą. Štai keli iš jų:
  • Asmeninio tobulėjimo pokytis – nuo tikslų siekimo prie augimo.
  • Įtakos pokytis – nuo autoritetingų pareigų prie moralinio autoriteto.
  • Rezultatų pokytis – ne tik lipti kopėčiomis, bet ir padėti jas statyti kitiems.
  • Aistros pokytis – nuo karjeros prie pašaukimo ir t. t. 

Šioje knygoje rasite įžvalgų ir gairių, kurios padės jums geriau suprasti šiuos pokyčius bei juos įgyvendinti. O tai neabejotinai paskatins jus keisti judėjimo trajektoriją naujų ir jaudinančių pasiekimų link!
Daugiau informacijos
Prekės kodas 000000000002181495
ISBN kodas 9786094373848
EAN kodas 9786094373848
Puslapių skaičius 272
Leidimo metai 2019-08-22
Viršelio tipas Aplankas
Spalvingumas Nespalvotas
Originalo kalba Anglų
Formatas 22x15x2,6
Leidykla Eugrimas UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą