Jūsų krepšelis 0

Lygi su saule - Anita Amirrezvani

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Lygi su saule

Equal of the Sun Anita Amirrezvani

Kaina: 14,05

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Aušra Lapinskienė
384 p., kietas virš.
24x15x3,2 cm
Leidykla: Alma littera, 2013
ISBN 9786090110225
Prekės kodas 9786090110225

„Lygi su saule“ – tai intriguojantis pasakojimas apie valdžią, lojalumą ir meilę XVI amžiaus Irano karališkajame dvare, papasakotas lūpomis eunucho, kurio atsidavimą Iranui pranoksta tik ištikimybė savo galingai valdovei. Princesė Pari, geriau už visus išmananti vidinį dvaro gyvenimą, yra sukaupusi begalę paslapčių ir informacijos. Kai netikėtai miršta princesės tėvas šachas ir sostas lieka laisvas, belaukiant, kol į sostinę atvyks ir bus karūnuotas jos brolis, Pari imasi vadovauti rūmams. Sudėtingi tolesnių derybų vingiai atskleidžia kovos dėl valdžios epopėją. Politines intrigas persmelkia neįtikėtina eunucho ir princesės draugystė, kurioje atsiskleidžia painios vyriškumo, moteriškumo bei valdžios sąsajos.

Anita Amirrezvani yra talentinga pasakotoja, jos rankose atgyja turtingas ir vingrus to meto gyvenimas. Ši lietuvių, iranų ir amerikiečių kilmės autorė išgarsėjo tarptautiniu bestseleriu „Gėlių kraujas“. Nedaugelis žino apie įtakingas musulmonų pasaulio moteris, kurios būrė sąjungininkus, buvo pagrindinės šacho patarėjos, stengėsi pelnyti valdžią savo sūnums ar valdė pačios. Romane „Lygi su saule“ Anita Amirrezvani prikelia gyvenimui vieną iš tokių moterų – princesę Pari Chan Chanūm Sefevi.

Anita Amirrezvani

Rašytoja, knygų „Gėlių kraujas“ ir „Lygi su saule“ autorė. Gimusi Irane, Anita Amirrezvani dar vaikystėje su mama persikėlė gyventi į JAV, tačiau dažnai aplankydavo tėvynėje likusį tėvą. Šios kelionės, gimtosios šalies istorija ir 1978 m. Islamo revoliucijos įspūdžiai įkvėpė rašytoją kurti – pirmąją jos knygą „Gėlių kraujas“ USA Today įvardijo kaip „pripildytą painių raštų, ryškių spalvų ir spindinčių brangakmenių“, debiutinis Anita Amirrezvani romanas buvo išverstas daugiau kaip į 25 užsienio kalbas. Antroji autorės knyga „Lygi su saule“ Historical Novel Society buvo įvardyta kaip „puikus, detalus ir intriguojantis politinis romanas, bet kartu ir susimąstyti verčianti studija apie lyties ir galios susikirtimą“. 

Naujausi | Geriausi

Rūta
Puiki knyga - prikaustanti dėmesį, intriguojanti, suteikianti daug informacijos apie šešioliktojo amžiaus Iraną. Rekomenduoju :)

+5 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: