Madisono apygardos tiltai. E.knyga

Mano įvertinimas:
100% of 100
Loading

Kerinti istorija apie vienintelę tikrąją meilę, pavergusi viso pasaulio žmonių širdis. Šis romanas sujaudino milijonus skaitytojų ir yra viena iš geriausiai parduodamų 20 amžiaus knygų. Pagal ją sukurtas ir didelio populiarumo sulaukęs filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Holivudo žvaigždės Clintas Eastwoodas ir Meryl Streep.

Robertas Kinkeidas, keliautojas fotografas, ilgai neužsibūnantis vienoje vietoje. Frančeska Džonson, fermerio žmona, kitados atvykusi į Ajovos valstiją iš saulėtos Italijos. Jie visiškai atsitiktinai susitinka, kai jis užsuka į jos namų kiemą paklausti, kur galima rasti septintą dengtą tiltą Madisono apygardoje. Jų susitikimas pažadina ilgai gniaužtus jausmus ir į dienos šviesą iškelia kažkur giliai glūdėjusias Frančeskos jaunystės svajones. Jie kaip du vieniši viršum prerijų platybių skraidantys paukščiai, visus tuos metus ir gyvenimus judėję vienas į kitą.

Kartais meilė ateina, kai to jau visai nesitiki. Ji pakeičia gyvenimą. Ir nors Roberto ir Frančeskos meilė neturi ateities, jų gyvenimas jau niekada nebus toks, koks buvęs.

Daugiau negu meilės romanas... Jis perteikia stiprybę, išmintį ir tikėjimą.

San Antonio Express News

Daugiau informacijos
SKU 000000000011001900
ISBN kodas 9786090126844
EAN kodas 9786090127087
Knygos formatas Elektroninė knyga
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba The Bridges of Madison County
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 160
Formatas 21,5x14,3x2
Kolekcija Pegaso kolekcija
Leidykla Alma littera
Vertėjas Jonas Čeponis

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą

Visi komentarai

    More reviews ()