Malonumų rūmai

9,69 €

Amy Tan (Eimi Ten, g. 1952 m.) – amerikietė rašytoja, kinų imigrantų dukra, kurios knygose nuolat grįžtama prie motinos ir dukters santykių ir savosios tapatybės paieškų. Ji – tikra iliuzijų kūrimo meistrė, istorijų pasakotoja, moters sielos gelmių žinovė; ne veltui visos septynios jos knygos tapo pasauliniais bestseleriais, o jų autorė kritikų laikoma viena geriausių dabarties JAV rašytojų. Naujausiame savo romane “Malonumų rūmai” Amy Tan nukelia skaitytojus į XX a. pradžios Šanchajų – nerimastingą, prabangų ir paslaptingą.

Amerikietė (ar bent tokia save laikanti) Violeta Mintern – privilegijuota, drąsi ir savavališka; juk jos motina Lulu – prestižiškiausių kurtizanių namų visame mieste savininkė. Tame paslapčių ir aistrų kupiname pasaulyje mergaitės laukia puiki ateitis. Tačiau stoja neramūs laikai: Čingų dinastija griūva, revoliucija ir naujai susikūrusi respublika apverčia aukštyn kojom nusistovėjusią tvarką. Aukštyn kojom apvirsta ir herojų gyvenimai: atsiradus vilčiai sutikti kadaise prarastą sūnų, Lulu su Violeta nutaria grįžti į San Fransiską, tačiau motina į laivą įsėda viena. Keturiolikmetė Violeta tampa klastos auka: jai tenka “skaistuolės kurtizanės” likimas. Dabar, norėdama išlikti gyva, ji privalo pati išmokti meilės meno subtilybių ir priimti jai skirtą likimą. Taip Violeta pradeda eiti ilgu ir sudėtingu keliu, kuris pareikalaus visų jos jėgų...

Amy Tan blaško skaitytoją tarp Šanchajaus, prabanga alsuojančio elitinių kurtizanių pasaulio, atokaus ūkuose paskendusio Kinijos kalnų kaimelio ir XIX a. San Fransisko aukštuomenės salonų.  “Malonumų rūmai” – tai daugiau nei keturiasdešimt metų apimanti, per du žemynus nusidriekusi aistros, kraujo ryšio ir savo tapatybės paieškų istorija, trijų kartų moterų istorija, kurios neįmanoma pamiršti.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786094661167
EAN kodas 9786094661167
SKU 000000000002163605
Puslapių skaičius 672
Viršelio tipas Kietas
Pav. originalo kalba THE VALLEY OF AMAZEMENT
Leidimo metai 2015-09-01
Originalo kalba Anglų
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 22,1x15,5x5,3
Leidykla Tyto alba UAB
Vertėjas Aušra Karsokienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą