Mama Liučija

11,20 €
Loading

„Mamą Liučiją" aš laikau geriausiu ir labiausiai asmenišku romanu."

                                                                                   MARIO PUZO

 

„Šį kūrinį galite vadinti „Krikštamote". Liučija Santa Angeluči-Korbo gali būti lengvai tapatinama su Donu Korleone: aštraus proto, tvirta valstietė, atvažiavusi į Naująjį pasaulį tam, kad ištekėtų už beveik nepažįstamo, labai seniai matyto vyro... Autorius su meile, bet nepagražindamas atkuria Niujorko Žemutinio Vest Saido gatvės gyvenimą... Jei dar nesate Puzo gerbėjas, perskaitę šią įspūdingai parašytą ir labai jaudinančią knygą, tikrai juo tapsite."

American Way

 

„Iš visų Puzo knygų „Mama Liučija" išsamiausiai atskleidžia italų imigrantų gyvenimo Amerikoje kasdienybę. Taip, joje yra sekso ir nusikaltimų, bet ji švelnesnė, ne tokia šovinistinė, tikroviškesnė už „Krikštatėvį".

Lexington Herald-Leader

 

„Nekyla jokios abejonės, kad ir forma, ir turiniu „Mama Liučija" yra didžiausias Puzo indėlis į Amerikos literatūrą... Iš šio romano kilo geriausi „Krikštatėvio" aspektai... Saga apie Angelučių-Korbų šeimą yra apie visa kas geriausia ir blogiausia italų imigrantų gyvenime. Puzo dramatiškai jį piešia pasitelkęs miesto realizmą ir įrodo, kad yra vienas geriausių šio žanro rašytojų..."

Italian America

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955383666
ISBN kodas 9789955383666
SKU 000000000001105009
Leidimo metai 2009-11-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 288
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba The Fortunate Pilgrim
Formatas 15x24,2x2,7
Leidykla Alma littera
Vertėjas Indrė Veličkaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą