Pegasas
Pegasas

MANO MUZIKA. Vadovėlis IV klasei su kompaktine plokštele

18,19 
 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 2.99 €

  Pristatysime per 2-4 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Muzikos vadovėlis skiriamas IV klasės mokinių muzikiniam ugdymui ir užbaigia pradinių klasių vadovėlių Mano muzika seriją.

Vadovėlio ugdomoji medžiaga, temos, kūrybinės užduotys kviečia vaikus dainuoti ir groti, ritmuoti ir solfedžiuoti, klausytis muzikos, pažinti muzikos instrumentus, žymius kompozitorius, muzikos formas ir žanrus, atlikti kūrybines užduotis. Mėgstantys muzikuoti vaikai mokysis groti ne tik mokykline dūdele ar pianinu, bet ir susipažins su kanklėmis, skudučiais, gitara, smuiku, dūdmaišiu. Vadovėlis įdomus ir naudingas ne tik bendrojo lavinimo mokyklų ketvirtokams, bet ir muzikos mokyklų mokiniams.

Leidinyje ypač daug dėmesio skiriama įvairių tautų muzikinei kultūrai, tradicinėms dainoms, tautiniams muzikos instrumentams. Ketvirtokai supažindinami su Japonijos muzika, kanklėmis ir jų giminaitėmis, egzotiškomis gitaromis ir jų giminaitėmis, pasaulio trimitais, Lietuvos tautų muzika, Afrikos muzika. Pateikiama dainų (CD) karaimų, rusų, latvių, japonų, vokiečių, italų, anglų, turkų kalbomis. Dainoms galima pritarti kanklėmis, klavišiniu instrumentu, gitara, smuiku, kūno perkusija. Vadovėlyje gausu kanonų, kuriuos galima dainuoti vienu, dviem, trimis ar keturiais balsais. Vadovėlio pabaigoje – nuotaikingas muzikinis spektaklis.

Muzikos klausymuisi skiriamos temos supažindina mokinius su svarbiausiomis muzikos formomis, žymiausiais įvairių epochų kompozitoriais. Pajusti kūrinių formą, suprasti jų struktūrą padeda klausomų kūrinių grafinės partitūros ir schemos. Visi klausymo kūriniai pateikiami kompaktinėje plokštelėje prie Mokytojo knygos.

Keliaudami vadovėlio puslapiais, ketvirtokai mokosi naujų muzikos teorijos sąvokų, pratinasi ritmuoti trioles ir šešioliktines natas. Norintys geriau išmokti solfedžiuoti ir skaityti natas naudoja pirštų penklinę. Kūno perkusijos pratimai ne tik lavina ritmo pojūtį, bet ir leidžia pajusti įvairių tautų ritmikos ypatumus. Teorines sąvokas, natų rašybos subtilybes geriau suprasti padeda pratybų sąsiuvinio užduotys, kryžiažodžiai.

Vadovėlis leidžiamas su kompaktine plokštele (daugiau kaip 60 įrašų). Dauguma dainų ir instrumentinės muzikos kūrinių įrašė patys mokiniai. Plokštelėje pateikiama ir dainų pritarimų (fonogramų), solfedžiavimo pratimų. Plokštelė pratina iš klausos įsiminti dainų ir pratimų melodijas, o įrašyti dainų pritarimai skatina pradinukus dainuoti ne tik mokykloje, bet ir namie.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis su kompaktine plokštele (dainavimas, solfedžiavimas), pratybų sąsiuvinis, mokytojo knyga su kompaktinėmis plokštelėmis (muzikos klausymas).

 


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Eirimas Velička
 • Leidykla
  Šviesa
 • Leidimo metai
  2012-07-11
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  112
 • Formatas
  28,5x20x0,6
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • SKU
  000000000003135011
 • EAN kodas
  9785430057619
 • ISBN kodas
  9785430057619

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis