- 50%
- 50%

Mąstymas be sienų. Skirtingų požiūrių galia

11,19 €
Registruokitės ir sutaupykite 11,20 € (50%)
22,39 €
Loading

„SUNDAY TIMES“ BESTSELERIS

„Perskaitę šią knygą, imsite visai kitaip suvokti sėkmę ir gyvenimą apskritai.“ - Judy Murray, škotų teniso trenerė, tenisininko Andy Murray motina.

Įsivaizduokite, kas nutiktų, jei gyventume apsupti žmonių, kurie turėtų panašias patirtis į mūsų, mąstytų lygiai taip pat kaip mes ir nuolat pritartų mūsų nuomonei? Kaip tada spręstume sudėtingas ir įvairialypes problemas? Jaučiamės „teisingai“ mąstantys, kai mums visi pritaria ir palaiko kiekvieną žingsnį, bet būti apsuptam panašių žmonių gali būti pavojinga.

Knygoje „Mąstymas be sienų“ Matthew Syed, remdamasis istoriniais įvykiais ir realaus gyvenimo pavyzdžiais, atskleidžia, kodėl bet kurioje rezultatų siekiančioje žmonių grupėje yra svarbi įvairovė. Autorius, iliustruodamas savo teiginius, aiškina, kaip buvo galima išvengti didžiausios šių laikų žvalgybos tarnybų nesėkmės – rugsėjo 11-osios įvykių, pasakoja paprasto, kryžiažodžius mėgusio spręsti ir „Enigmos“ kodą padėjusio iššifruoti vyruko istoriją, analizuoja priežastis, lėmusias žmonių mirtis Everesto kalno viršūnėje.

 

M. Syed įrodo, kad norint išvengti klaidų ir išsilaisvinti iš informacijos šulinių, turime būti atviri skirtingiems požiūriams.

  • kodėl efektyviai komunikuoti trukdo stipri hierarchija;
  • kodėl sėkmingus verslus dažniausiai įkuria imigrantai;
  • ką apie jūsų darbo įpročius ir produktyvumą pasako naršyklė, kurią naudojate;
  • kodėl svarbu judėti nuo standartizacijos link personalizacijos.

 

„Matthew Syed surinko daug įdomios įvairių mokslininkų pateiktos informacijos šia itin svarbia tema, į kurią vis dar linkstama žiūrėti pro pirštus. Nenuogąstaukite, kad knygą gali būti sunku skaityti – autorius yra puikus pasakotojas. Aš nuo jos tiesiog negalėjau atsitraukti, be to, sužinojau tiek daug naujo. Nuostabus leidinys.“ - Tim Harford, knygos The Undercover Economist autorius

Daugiau informacijos
SKU 000000000001112173
EAN kodas 9786090149003
ISBN kodas 9786090149003
Spalvingumas Nespalvotas
Viršelio tipas Kietas
Leidimo metai 2022-01-18
Puslapių skaičius 320
Pav. originalo kalba REBEL IDEAS. The Power of Diverse Thinking
Originalo kalba Anglų
Formatas 21,3x14,3x3,2
Leidykla Alma littera
Vertėjas Ieva Sakalinskaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą