Matematika. Vadovėlis 6 klasei, 2 dalis (serija „Atrask“)

18,79 €
Loading

Serijos „Atrask“ matematikos vadovėlių komplektai orientuoti į mokinį, mokymosi medžiaga pritaikyta įvairių gebėjimų mokiniams ir siejama su mokinių patirtimi bei realiu gyvenimu. 


Matematikos vadovėlio komplektas:


• išsamus ir patogus – nuo planavimo iki įsivertinimo, mokytojui nesudėtinga suplanuoti ir vesti įdomias pamokas, nes komplekto dalys tarpusavyje dera, taip pat ugdyti motyvuotus mokinius;

• orientuotas į matematikos teorijos pritaikymą praktiškai – kiekvienas skyrelis prasideda praktinio taikymo pavyzdžiu iš realaus gyvenimo; 

• gausus įvairaus sudėtingumo užduočių, kad kiekvienas mokinys galėtų patirti sėkmę;

• užrašai padės mokiniams įsivertinti ir sėkmingai pasirengti atsiskaitomajam darbui.


Matematikos vadovėlio komplektą sudaro vadovėlis (2 dalys), užrašai, interaktyvios metodinės rekomendacijos ir skaitmeniniai ištekliai mokymosi aplinkoje https://klase.eduka.lt/.


Mokytojams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio, jį papildančios metodinės medžiagos ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją.


Mokiniams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokinio licenciją ir kai vadovėlį bei užduotis jiems priskiria „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją turintis asmuo.


Daugiau informacijos
SKU 000000000003135993
ISBN kodas 9785430066680
EAN kodas 9785430066680
Leidimo metai 2017-11-15
Pav. originalo kalba Matematika. Vadovėlis 6 klasei, 2 dalis (serija „Atrask“)
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Puslapių skaičius 128
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą