Maži stebuklai. Laikas įsiklausyti į save

11,69 €
Loading

Stilinga, tiesiai kalbanti ir „įkrauta“ teigiama energija.
The Sunday Times

Ši knyga nukreipia reikiamu keliu, padeda išsilaisvinti iš baimės ir įtampos. Knygoje siūlomi įkvepiantys žymiausių pasaulyje dvasinių mokymų būdai, kaip pasiekti ramybę. Mano pasirinktieji išsiskiria tuo, kad padeda greitai įveikti įtampą ir baimę bet kuriuo metu – net jei tam galite skirti vos minutę. Juk, tiesą sakant, esame gana užsiėmę. Dvasiniai mokymai neturėtų dar labiau paaštrinti šio pojūčio. Priešingai, jie turi pasiūlyti, kaip greitai išsiveržti iš streso ir sutrikusios būsenos, kad galėtume gyventi ramiai. Ši knyga – tarsi gelbėjimo ratas trokštantiems išsivaduoti iš nerimo.
Gabrielle Bernstein

Knygoje Maži stebuklai pateikiami 108 būdai, padedantys spręsti problemas, su kuriomis susiduriame dažniausiai. Aptariant kiekvieną jų išskiriamas aktualus klausimas, paskui pateikiami dvasiniai pratimai, meditacijos ir praktiški, iškart pritaikomi patarimai. Apie kiekvieną pratimą pasakojama suprantamai, pateikiama veiksmingų dvasinių tiesų, taip pat aptariamos padedančios pakeisti gyvenimą kundalini meditacijos ir pamokos.


Gabrielė Bernstain (Gabrielle Bernstein) – New York Times perkamiausių knygų autorė. Kaip specialistė ji nuolat dalyvauja Opros Vinfri (Oprah Winfri) laidoje, pristatoma kaip naujos kartos mąstymo lyderė. Gabrielė yra įkūrusi socialinio tinklo svetainę moterims HerFuture.com, padedančią joms bendrauti, įkvepiančią jas.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090117583
SKU 000000000001110101
ISBN kodas 9786090117583
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2015-02-27
Puslapių skaičius 264
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Mirracles Now
Formatas 21,3x14,6x1,1
Leidykla Alma littera
Vertėjas Vita Šileikienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą