Jūsų krepšelis 0

Meilės laiškai - Dalia Teišerskytė

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Meilės laiškai

Dalia Teišerskytė

Kaina: 13,69

Kuriame knygyne yra?

32 p., dvispalv., iliustr., minkštas virš.
23,5x32x0,5 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090121832
Prekės kodas 9786090121832

Virpant žvakės liepsnai ar mėnuliui vogčiomis žvilgčiojant pro langą, rašau Tau meilės laišką...

Sunku įsivaizduoti?

Deja, taip...

Mes rašome geležėlėmis, rašome be Meilės, jausmingumo, be paslapties... Dėl to skursta mūsų sielos, o gyvenimas nebėra toks netikėtai daugiaprasmis...

Šiame voke Jūs rasite 32 meilės laiškus... Tebūnie jie paskata sugrįžti prie balto popieriaus lapo, prie širdingumo ir noro suteikti laimės pajautą tam, kuriam tą minutę jos labai trūksta...

 

Jūsų Dalia Teišerskytė

 

Dalia Teišerskytė

Žinoma žurnalistė, poetė, Lietuvos politikos ir visuomenės veikėja. Autorė Vilniaus universitete įgijo žurnalistės specialybę, vėliau dirbo Kauno centrinio lektoriumo vadove, Kauno menininkų namų direktore, dirbo kelių leidinių redakcijose. Plačiausiai visuomenei žinoma už savo politinę veiklą, Dalia Teišerskytė taip pat yra parašiusi daugiau nei keturis šimtus estrados dainų tekstų, apie tris šimtus straipsnių Lietuvos ir užsienio leidiniams ir trylika poezijos bei prozos knygų, tarp kurių „Meilės laiškai“, „Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį“, „Atskrisk Kalėdoms, Angele Baltasai. Eilėraščiai“, „Ratas: novelės apie meilę ir gyvenimą.“. Dalia Teišerskytė taip pat yra Lietuvos rašytojų sąjungos bei Lietuvos žurnalistų sąjungos narė, priklauso Tarptautinei rašytojų ir publicistų asociacijai.
Savo kūryboje Dalia Teišerskytė atskleidžia jautriąją savo pusę ir ragina skaitytojus sugrįžti prie paprastumo, nuoširdumo, dėmesio artimiesiems.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS