- 25%
- 25%

Meilės laiškas

14,99 €
Registruokitės ir sutaupykite 5,00 € (25%)
19,99 €
Loading
Man atrodo, kad vienintelis būdas tau tęsti karjerą – tai surasti stulbinamą istoriją... Nujaučiu, kad kai kurie atsakymai jau labai arti. Dėl Dievo meilės, Džo, nesitrauk neperšokusi paskutinės kliūties.

LUCINDA RILEY (Liusinda Raili) – populiari rašytoja, kurios knygos išverstos į 37 kalbas, nuolat patenka į perkamiausiųjų sąrašus, o visame pasaulyje jų parduota 25 milijonai egzempliorių. Ji – itin lietuvių skaitytojų pamėgta autorė, kurios pasakojimams, ypač Septynių seserų romanų ciklui, abejingų nėra. Meilės laiškas – penkiolikta į lietuvių kalbą išversta L. Riley knyga.

1995 metai, Londonas. Miršta iškiliausias savo kartos aktorius, devyniasdešimt penkerių seras Džeimsas Harisonas ir palieka ne tik gedinčią šeimą, bet ir pribloškiančią paslaptį, kuri gali išjudinti Anglijos visuomenės aukščiausiojo sluoksnio pamatus. 
Ambicingai jaunai žurnalistei Džoanai Haslam skiriama užduotis aprašyti legendinio aktoriaus atminimo mišias, į kurias susirenka garsenybės ir šio pasaulio galingieji. Bet po visu šiuo blizgesiu Džoana aptinka kažką labai tamsaus – užuominą apie Džeimso Harisono paliktą laišką, kurio turinį iš paskutiniųjų stengiamasi nuslėpti jau septyniasdešimt metų. Plėšdama paslapčių ir melo šydus vieną po kito Džoana supranta, jog esama jėgos, nenorinčios, kad ji atskleistų tiesą, ir galinčios griebtis, kad tik rastų laišką pirmiau už ją.
Tai jausmingas, kvapą gniaužiantis, daugiasluoksnis ir įtampos kupinas romanas apie meilę ir narsą, apie išdavystę ir ištikimybę. Apie tai, kad saugoti paslaptis – mirtinai pavojingas žaidimas. 

„Nuostabi įtraukianti istorija.“
Daily Mail

„Meilės laiške“ intriga auginama palaipsniui: istorija prasideda kaip įprastas meilės romanas, tačiau perauga į detektyvą-trilerį ir gali nustebinti net romantiškų istorijų skeptikus. Netikėti siužeto posūkiai tęsiasi iki paskutinio puslapio.“
Rekomenduoja PEGASO knygyno konsultantė Giedrė
Daugiau informacijos
SKU 000000000002186333
ISBN kodas 9786094665462
EAN kodas 9786094665462
Leidimo metai 2021-03-10
Pav. originalo kalba THE LOVE LETTER
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 544
Formatas 22,1x14,7x4,5
Leidykla Tyto alba UAB
Vertėjas Kristina Miliūnienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą