Mėtinės padūkėlės ir meilės burtai

5,79 €
Tai – ketvirtoji knyga apie naujus geriausių draugių pasaulyje – mėtinių padūkėlių – nuotykius.
 Emilija, Racė, Lu ir Malėja yra MĖTINĖS PADŪKĖLĖS ir apskritai – pačios geriausios draugės pasaulyje. Jei tik joms po kojomis vis nesipainiotų tie berniukai...
 
Mėtinės padūkėlės įsimylėjo! Ir ne ką kita kaip DŽE-MA-JUS (Džespero, Makso ir Jusufo vardų pirmųjų raidžių trumpinys)savo mėgstamiausius priešus. „Kad ir kokia ten būtų draugystė – to neturi būti“, mano  Emilija. Pirmiausia dėl to, kad Malėja iki ausų įsimyli kaip tik Emilijos numylėtinį Džasperą. Reikia griebtis meilės išvarymo burtų, kol dar ne vėlu. Taigi keturioms draugėms visų pirma reikia gauti po keletą kiekvieno berniuko plaukų sruogų. Tiktai kaip? Mėtinės padūkėlės tučtuojau užsidega didžiuliu noru vykdyti šį planą ir jau niekas pasaulyje jų nesulaikys. Na, o tada: Let‘s pepper! (Pirmyn, padūkėlės!)
 
Apie autorę:
 
Patricia Šröder, gimė 1960 metais, dabar gyvena drauge su vyru bei dviem vaikais ir visu tuntu gyvūnų prie Šiaurės jūros. Ji studijavo prekių dizainą. Jau keletą metų yra laisvos profesijos atstovė – rašytoja.
Prieš atrasdama savyje meilę ir didžiulį pomėgį vaikų ir jaunimo grožinės literatūros kūrybai, ji rašė satyrinius reportažus radijui, vėliau – antologinius tekstus. Nuo to laiko ARENOS leidykla išleido daugybę vaikams ir jaunimui skirtų jos romanų:
Daugiau apie šią rašytoją sužinosite interneto svetainėje: www.patricia-schroeder.de

 

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9955242132
EAN kodas 9789955242130
SKU 000000000001102044
Puslapių skaičius 216
Viršelio tipas Kietas
Pav. originalo kalba Die Pfeffermiezen und der Liebeszauber
Leidimo metai 2006-07-01
Originalo kalba Vokiečių
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 13x20,4
Leidykla Alma littera

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą