Jūsų krepšelis 0

Miegančių drugelių tvirtovė - Jurga Ivanauskaitė

Miegančių drugelių tvirtovė

Jurga Ivanauskaitė

Kaina: 15,99

Kuriame knygyne yra?

440 p., kietas virš.
22,1x14,7x3,7 cm
Leidykla: Tyto alba, 2018
ISBN 9786094663260
Prekės kodas 9786094663260

Romane susipina trys siužetinės linijos: prekyba moterimis, amžiaus vidurio krizė ir Apokalipsė. Gali pasirodyti, kad šios temos niekuo nesusijusios, tačiau, pasak Drugelio efekto, arba Chaoso teorijos, peteliškės sparno plastelėjimas Amazonės džiunglėse sukelia taifūną Japonijoje. Taigi į vergiją parduotos lietuvės merginos kančia ir pažeminimas galbūt prišaukia uraganą Meksikos įlankoje, o Pasaulio pabaigos akivaizdoje nebejaunų žmonių paskutinė meilė atrodo saldesnė už pirmąją. Net ir liūdniausi dalykai kartais išspaudžia ne ašaras, o šypseną.
Jurga Ivanauskaitė

Romanas „Miegančių drugelių tvirtovė“ pirmą kartą išleistas 2005 m. Pagal jį 2012 m. pastatytas to paties pavadinimo filmas (režisierius Algimantas Puipa). 

Jurga Ivanauskaitė

Viena žinomiausių Lietuvos rašytojų, dramaturgė, dailininkė, keliautoja. Rašytoja pirmuosius savo eilėraščius rašė ir publikavo dar besimokydama mokykloje, o praėjus keleriems metams po mokyklos baigimo periodiniuose leidiniuose paskelbė pirmąsias savo noveles. Pirmasis Jurgos Ivanauskaitės novelių rinkinys „Pakalnučių metai“ buvo išleistas 1985 m., o 1987 m. autorė debiutavo kaip dramaturgė su spektakliu „Nežaiskite su mėnuliu“. Talentinga rašytoja buvo Lietuvos rašytojų sąjungos narė, bendradarbiavo daugelyje nepriklausomos Lietuvos leidinių, jos kūryba išversta į 11 kalbų, taip pat daug tapė, keliavo, fotografavo.
Žinomiausi autorės kūriniai, „Tibeto mandala“, „Mėnulio vaikai“, „Sapnų nublokšti“, „Pragaro sodai“, daugiausia įkvėpti Jurgos Ivanauskaitės kelionių, o romanas „Ragana ir lietus“ sukėlė tikrą skandalą tuometinėje Lietuvoje ir kurį laiką netgi buvo uždraustas pardavinėti. Nepaisant to, šis romanas – bene sėkmingiausias autorės kūrinys.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
 
 
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: