Mindfulness: gyvenimas trumpas – tegul jis būna sąmoningas ir nuostabus

14,69 €

Šiuolaikinis žmogus gyvena ir dirba triukšme, dažnai yra ribojamas laiko, erdvės ar kitų žmonių. Šie aplinkos trukdžiai blaško ir kelia įtampą, kuri neleidžia susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia dabarties akimirką. Tik sąmoningai atsiribodami nuo nereikalingų minčių ir priimdami naujas patirtis be išankstinio vertinimo galime tapti iš tiesų laimingi ir produktyvūs.

Šioje knygoje rasite bene žymiausio dvidešimtojo amžiaus saviugdos guru, rašytojo ir lektoriaus Deilo Karnegio bei jo pasekėjų taisykles, padėsiančias sąmoningai priimti dabartį, kūrybiškai spręsti problemas, lavinti atvirumą naujoms patirtimis, skatinti pasitikėjimą savimi ir didinti pasitenkinimą gyvenimu. Pildydami klausimynus, sužinosite savo stiprybes ir išmoksite sustiprinti silpnąsias savybes. Sąmoningai valdykite savo gyvenimą ir mėgaukitės juo, palikę visas nereikalingas mintis nuošalyje.

Skaitydami knygą sužinosite: Kaip įveikti įtampą ir nerimą.Kaip sąmoningai valdyti savo dėmesį ir emocijas.Kaip tapti organizuotiems ir nusistatyti prioritetus.Kaip efektyviai spręsti savo problemas.Kaip išlaikyti pagrindinių gyvenimo sričių – darbo, šeimos, socialinių veiklų – pusiausvyrą.Kaip kurti puikius tarpasmeninius santykius.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786090402993
EAN kodas 9786090402993
SKU 000000000002174271
Puslapių skaičius 256
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2017-10-16
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 20x13,5x1,8
Leidykla Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą