Mirties laikas arba 8 minutės

15,99 €
Loading
Pagrindinė romano veikėja Aiškiaregė narplioja sudėtingą įvykių ir veiksmų voratinklį, kuriame įsipynusi jauna moteris  Donata ir mirusi jos mama. Donata visiškai nebeturi gyvybinių jėgų ir jaučia savo judėjimą į mirtį. Aiškiaregė ne tik sugražina kenčiančiai moteriai gyvenimą, tačiau ir pakeičia įvykių grandinę, prasidedančią nuo pat Donatos gimimo momento. 

Pati Aiškiaregė išgyvena ypatingą ryšį su nebe šiame pasaulyje esančiu Sielos draugu, du žmones jungianti gija yra ypač stipri, padedanti išvengti moters žūties. Užsimezgusi nauja žemiška pažintis įsuka į jausmų sūkurius, aiškiaregė jaučia trauką nuo pirmos akimirkos ją sužavėjusiam vyrui.

Romano veikėjai bando perprasti meilės ir traukos vienas kitam mechanizmą ir sprendžia dilemą, kokia meilė yra svarbiausia, kaip rinktis ir veikti teisingai, atliepiant į kitų žmonių jausmus, bet neverčiant savęs kentėti.

Kaip susiklostys besimezganti žemiška pažintis ir kur nuneš sunkiai suvaldomi aistrų vėjai bei kokį pasirinkimą priims aiškiaregė, išgyvendama dvilypius jausmus?

Tai romanas apie mylinčias širdis ir sielų bendrystės liepsną, kuri yra tokia stipri, kad pasiekia mus net iš ten, kur keliauja mirusieji. Ar gali naujas sutiktas žmogus pakeisti Sielos draugą, kuris gyvena vien širdyje, bet ne šiame pasaulyje? Ar įmanoma gauti realią pagalbą iš anapus? Ar išėjusieji nori mus matyti laimingus, o gal pavyduliauja, stebėdami kiekvieną, likusių šiame pasaulyje, žingsnį?

Būtent tokia šios knygos žinutė skaitytojams. Atsakymus romano eilutėmis perduoda gydovė ir rašytoja Elė Soul.

Manau visiems įdomu bus paskaityti šį romaną, o tiems, kas skaitė ankstesniąją autorės knygą „Aiškiaregė“, ši naujoji knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“  gali būti istorijos tęsinys, nes abiejuose romanuose mes sutinkame aiškiaregę, kuri, būdama itin patraukli, įdomi ir mistiška asmenybė, geba akimirksniu pavergti skaitytojų širdis...

***

Tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes.

Pagrindinė knygos veikėja −  ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − susiduria su drastišku mirusiųjų kišimusi į gyvųjų pasaulį. Ji padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Ją tenka iki galo atskleisti, norint kenčiančią Donatą išvaduoti nuo traukiančių pragaro pančių.

Pati aiškiaregė išgyvena nežemišką aistrą sielos draugui, kuris yra anapus. Du žmones jungiantis ryšys yra ypač stiprus, padedantis išvengti moters žūties. Aiškiaregė įsisuka ir į žemiškų jausmų sūkurius, jaučia trauką nuo pirmos akimirkos ją sužavėjusiam vyrui. Kaip susiklostys besimezganti žemiška pažintis ir kur nuneš sunkiai suvaldomi aistrų vėjai bei kokį pasirinkimą priims aiškiaregė, išgyvendama dvilypius jausmus?

Tai trečioji autorės, kuri yra informacinių technologijų specialistė, besidominti visokio pobūdžio informacijos įtaka žmogaus gyvenimui ir būčiai, jo jausmams ir emocijoms bei pasirinkimams, knyga. Elė Soul − ir mistinio pasaulio žinovė, savo darbuose analizuojanti žmonių sąsajas su įvairiomis antgamtinėmis jėgomis bei būties formomis, gerbėjų vadinama sielų gydove. 

Egzistenciniai gyvenimo ir mirties, meilės ir griežtų sociumo taisyklių bei žmones vieną su kitu jungiančių ryšių klausimai skatina skaitytoją atkreipti dėmesį į savo pasirinkimus bei vertybes, nusimesti įvaizdžio kaukes ir pabūti akistatoje su savimi. 

Kaip mirusieji veikia gyvuosius? Ar jie ilgisi ir padeda likusiems žemėje, o gal trukdo, jausdami  pavydą ir kančią dėl to, kad yra atskirti? Kokia šios knygos siunčiama žinutė? Kas tos 8-ios minutės ir kaip jos susijusios su gyvenimu ir mirtimi? Šiuos ir kitus atsakymus, be abejo, pateiks naujoji Elė Soul knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“.
 
Knygos pavadinimas intriguoja ir skatina ją paimti į rankas. Norisi sužinoti, ką autorė turi galvoje minėdama mirties laiką – ar tai virsmo laikas, perėjimas tarp gyvenimo ir mirties, ar kokia kita šiuos skirtingus pasaulius skirianti riba. Gal tai paskutinės galimybės sugrįžti į gyvenimą laikas, patiriant akistatą su mirtimi? Kas tos aštuonios minutės ir kodėl jos siejamos su mirtimi?
 
Ši knyga − tai įtraukiantis romanas, kuriame atskleidžiama ypatinga meilės galia, padedanti nutiesti tiltą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Padedanti iš naujo patikėti savimi ir, veikiant su meilės galia, priimti gyvenimą, įsiklausant į tikruosius, įprastai slepiamus savo norus ir svajones. Tai gyvybės eliksyras vienatvę, kančią ar išsiskyrimą su mylimaisiais patiriančioms širdims...
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786098248074
ISBN kodas 9786098248074
SKU 000000000002185461
Leidimo metai 2020-10-22
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 284
Spalvingumas Dvispalvis
Formatas 21x14,5x2,4
Leidykla MB Elesoul
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą