Jūsų krepšelis 0

Mirtina meilė - Peter James

Naujiena

Mirtina meilė

Love You Dead Peter James

Kaina: 16,49

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Renata Petrylaitė Renata Petrylaitė
448 p., kietas virš.
22x15x3,6 cm
Leidykla: Jotema, 2019
ISBN 9789955138358
Prekės kodas 9789955138358

„Mirtina meilė“ — dėmesį prikaustantis Peterio Jameso romanas iš serijos apie Rojų Greisą.

Vaikystėje Džudė Bentli buvo „bjaurusis ančiukas“ ir svajojo tik apie du dalykus: kaip tapti gražia ir turtinga. Pirmąją svajonę gana nesunkiai įgyvendino padedama plastikos chirurgų ir dabar labai stengiasi pasiekti antrąjį tikslą. Jos filosofija gan paprasta: jei nori būti turtinga, arba užsidirbk pati, arba ištekėk už turtuolio. Ištekėti lengva, bet va po to atsikratyti sutuoktinio — štai kas sudėtinga, tam reikalingi neeiliniai sugebėjimai. O kaipgi kitaip juos ištobulinsi, jei ne bandydama vėl ir vėl...

Vyresnysis detektyvas Rojus Greisas jaučiasi vis labiau spaudžiamas viršininkų, ankstesnė byla vis dar neleidžia miegoti naktimis, be to, atsirado naujų sukrečiančių žinių apie jo dingusią žmoną Sendę, o į miestą vėl grįžo senas priešininkas. Tačiau bene visų blogiausia yra tai, kad Braitone, panašu, įsikūrė „juodoji našlė“. Užnuodytos sielos ir... turinti nuodingų gebėjimų. Netrukus Greisas bus priverstas su siaubu pripažinti, kad galbūt tinkamai neįvertino šios moters keliamo pavojaus.

Atsiliepimai

Niekas nepaneigs, kad Jamesas — puikus detektyvų rašytojas. Pasakojimai apie Greisą beveik visuomet pakyla į bestselerių sąrašų viršūnes. O tai, be kita ko, lemia nepaprastas Jameso gebėjimas taip kruopščiai pavaizduoti ištyrinėtą policijos darbo kasdienybę, kad, regis, gali užuosti iš valgyklos sklindantį kavos kvapą... Kerinti knyga. 
* Daily Mail

Peteris Jamesas taip įsigilino į vidines policijos darbo procedūras ir procesus ir netgi prasiskverbė į tikrų detektyvų mintis, kaip iki šiol nepavyko nė vienam anglų detektyvų rašytojui. Jo romanų veikėjas Rojus Greisas gal ir nėra pats įsimintiniausias policininko personažas, jis nėra sugniuždytas besaikio gėrimo, per didelio svorio ar gyvenimo kančių, — bet būtent todėl jis toks įtikinantis. 
* The Times

Pagyrimai Peterio Jameso knygų serijai apie detektyvą Rojų Greisą

Pilnas grėsmingos nuojautos ir įtraukiantis... Peteris Jamesas yra vienas iš geriausių britų detektyvų rašytojų. 
* Lee Child

Jameso kūryba vis gerėja ir nusipelno pasisekimo, kurio sulaukė ši pirmarūšė romanų serija.
* Independent on Sunday

Kaip ir kituose Peterio Jameso romanuose, taip ir šiame susižavėjimą kelią ne vieno policininko asmenybė ar siužetas, bet meistriškas visų elementų derinys.  
* The Times

Skrupulingai išstudijuota, kaip policija dirba mažesnių miestų nuovadose, nusikaltimų vietose, morguose ir teismo medicinos laboratorijose.  
* New York Times

Neįtikimai stipri knyga iš stiprios serijos. Peteris žino, kaip austi pasakojimo giją!
* Sunday Express

Jamesas, vienas iš nuosekliausiai išlaikančių savo stilių detektyvų rašytojų, atrodo, įjungė aukštesnę pavarą su šiuo naujausiu sodriu romanu, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka jo nuostabusis Braitono detektyvas Rojus Greisas. 
* Daily Mail

Jameso kūryba išsiskiria nepaprasta atida detalėms ir ryškia policijos procedūrų autentika.
* Daily Mirror

Peteris Jamesas sukūrė seriją, kuri pardavimų apimtimis ima lenkti Ian’ą Rankiną.
* Front Row, Radio 4

Dar vienas rafinuotas, sudėtingas ir tikroviškomis detalėmis pagrįstas Jameso sukurtas Braitono policijos darbo vaizdelis... Akivaizdu, kad autorius tiriamąjį darbą atliko labai atidžiai, ir pastangos atsipirko, nes rezultatas — aukščiausios klasės trileris. 
* Literary Review

Naujausias Peterio Jameso detektyvinis trileris lygiai toks pat įtraukiantis ir gilus, kaip ir kiti — jūs tikrai užkibsite! 
* OK!

Nedaugelis autorių sugeba taip dosniai dalinti įtampą ir jaudulį kaip Jamesas... Skaitytoją šis romanas apdovanoja nepaliaujamu, sparčiai besivystančiu veiksmu. 
* Library Journal

Šiame neįtikimai įtraukiančiame pasakojime tiek autorius, tiek jo pagrindinis veikėjas tiesiog meistriškai žongliruoja daugybe elementų... Peteriui Jamesui vėl pavyko išlaikyti gaivų ir visiškai šiuolaikišką savo naujausios knygos temą bei stilių. 
* We Love This Book

Produktyvusis kriminalų meistras Peteris Jamesas grįžta su nauju trileriu, kuriame puikiai suderinti visi būtini detektyvinei literatūrai elementai, kokie tik gali būti: greitas veiksmas, painūs siužeto vingiai ir krūpčioti verčiantis dėmesys siaubingoms detalėms... Siužetu, kuris plačiu užmoju supina mafijos keršto planą su kruopščiai pavaizduotu Braitono padugnių pasauliu, galėtų didžiuotis pats Greiham’as Greene’as. 
* Shortlist

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Telšiai
Respublikos g. 20
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: