Mirtina meilė

16,49 €
„Mirtina meilė“ — dėmesį prikaustantis Peterio Jameso romanas iš serijos apie Rojų Greisą.
Vaikystėje Džudė Bentli buvo „bjaurusis ančiukas“ ir svajojo tik apie du dalykus: kaip tapti gražia ir turtinga. Pirmąją svajonę gana nesunkiai įgyvendino padedama plastikos chirurgų ir dabar labai stengiasi pasiekti antrąjį tikslą. Jos filosofija gan paprasta: jei nori būti turtinga, arba užsidirbk pati, arba ištekėk už turtuolio. Ištekėti lengva, bet va po to atsikratyti sutuoktinio — štai kas sudėtinga, tam reikalingi neeiliniai sugebėjimai. O kaipgi kitaip juos ištobulinsi, jei ne bandydama vėl ir vėl...
Vyresnysis detektyvas Rojus Greisas jaučiasi vis labiau spaudžiamas viršininkų, ankstesnė byla vis dar neleidžia miegoti naktimis, be to, atsirado naujų sukrečiančių žinių apie jo dingusią žmoną Sendę, o į miestą vėl grįžo senas priešininkas. Tačiau bene visų blogiausia yra tai, kad Braitone, panašu, įsikūrė „juodoji našlė“. Užnuodytos sielos ir... turinti nuodingų gebėjimų. Netrukus Greisas bus priverstas su siaubu pripažinti, kad galbūt tinkamai neįvertino šios moters keliamo pavojaus.
Atsiliepimai
Niekas nepaneigs, kad Jamesas — puikus detektyvų rašytojas. Pasakojimai apie Greisą beveik visuomet pakyla į bestselerių sąrašų viršūnes. O tai, be kita ko, lemia nepaprastas Jameso gebėjimas taip kruopščiai pavaizduoti ištyrinėtą policijos darbo kasdienybę, kad, regis, gali užuosti iš valgyklos sklindantį kavos kvapą... Kerinti knyga. 
* Daily Mail
Peteris Jamesas taip įsigilino į vidines policijos darbo procedūras ir procesus ir netgi prasiskverbė į tikrų detektyvų mintis, kaip iki šiol nepavyko nė vienam anglų detektyvų rašytojui. Jo romanų veikėjas Rojus Greisas gal ir nėra pats įsimintiniausias policininko personažas, jis nėra sugniuždytas besaikio gėrimo, per didelio svorio ar gyvenimo kančių, — bet būtent todėl jis toks įtikinantis. 
* The Times
Pagyrimai Peterio Jameso knygų serijai apie detektyvą Rojų Greisą
Pilnas grėsmingos nuojautos ir įtraukiantis... Peteris Jamesas yra vienas iš geriausių britų detektyvų rašytojų. 
* Lee Child
Jameso kūryba vis gerėja ir nusipelno pasisekimo, kurio sulaukė ši pirmarūšė romanų serija.
* Independent on Sunday
Kaip ir kituose Peterio Jameso romanuose, taip ir šiame susižavėjimą kelią ne vieno policininko asmenybė ar siužetas, bet meistriškas visų elementų derinys.  
* The Times
Skrupulingai išstudijuota, kaip policija dirba mažesnių miestų nuovadose, nusikaltimų vietose, morguose ir teismo medicinos laboratorijose.  
* New York Times
Neįtikimai stipri knyga iš stiprios serijos. Peteris žino, kaip austi pasakojimo giją!
* Sunday Express
Jamesas, vienas iš nuosekliausiai išlaikančių savo stilių detektyvų rašytojų, atrodo, įjungė aukštesnę pavarą su šiuo naujausiu sodriu romanu, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka jo nuostabusis Braitono detektyvas Rojus Greisas. 
* Daily Mail
Jameso kūryba išsiskiria nepaprasta atida detalėms ir ryškia policijos procedūrų autentika.
* Daily Mirror
Peteris Jamesas sukūrė seriją, kuri pardavimų apimtimis ima lenkti Ian’ą Rankiną.
* Front Row, Radio 4
Dar vienas rafinuotas, sudėtingas ir tikroviškomis detalėmis pagrįstas Jameso sukurtas Braitono policijos darbo vaizdelis... Akivaizdu, kad autorius tiriamąjį darbą atliko labai atidžiai, ir pastangos atsipirko, nes rezultatas — aukščiausios klasės trileris. 
* Literary Review
Naujausias Peterio Jameso detektyvinis trileris lygiai toks pat įtraukiantis ir gilus, kaip ir kiti — jūs tikrai užkibsite! 
* OK!
Nedaugelis autorių sugeba taip dosniai dalinti įtampą ir jaudulį kaip Jamesas... Skaitytoją šis romanas apdovanoja nepaliaujamu, sparčiai besivystančiu veiksmu. 
* Library Journal
Šiame neįtikimai įtraukiančiame pasakojime tiek autorius, tiek jo pagrindinis veikėjas tiesiog meistriškai žongliruoja daugybe elementų... Peteriui Jamesui vėl pavyko išlaikyti gaivų ir visiškai šiuolaikišką savo naujausios knygos temą bei stilių. 
* We Love This Book
Produktyvusis kriminalų meistras Peteris Jamesas grįžta su nauju trileriu, kuriame puikiai suderinti visi būtini detektyvinei literatūrai elementai, kokie tik gali būti: greitas veiksmas, painūs siužeto vingiai ir krūpčioti verčiantis dėmesys siaubingoms detalėms... Siužetu, kuris plačiu užmoju supina mafijos keršto planą su kruopščiai pavaizduotu Braitono padugnių pasauliu, galėtų didžiuotis pats Greiham’as Greene’as. 
* Shortlist
Daugiau informacijos
ISBN kodas 9789955138358
EAN kodas 9789955138358
SKU 000000000002181160
Puslapių skaičius 448
Viršelio tipas Kietas
Pav. originalo kalba Love You Dead
Leidimo metai 2019-06-25
Originalo kalba Anglų
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 22x15x3,6
Leidykla Jotema UAB
Vertėjas Renata Petrylaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą