Jūsų krepšelis 0

Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos - Paul Perry, Rajiv Parti

Mirtis - tai prabudimas. Gydytojo kelionė į pomirtinį pasaulį ir jame įgytos įžvalgos

Dying to Wake Up. A Doctor's Voyage into the Afterlife and the Wisdom He Brought Paul Perry, Rajiv Parti

Kaina: 10,79

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Darius Kaunelis
272 p., kietas virš.
22x15x2,5 cm
Leidykla: Eugrimas UAB, 2018
ISBN 9786094373664
Prekės kodas 9786094373664

Knygoje „Mirtis – tai prabudimas“ pasakojama apie būties transcendenciją ir žmogaus transformaciją. Tai vienas iš labiausiai pribloškiančių ir išsamiausių apymirtinės patirties liudijimų iš visų, kokius man teko girdėti beveik penkiasdešimt metų tyrinėjant šį reiškinį.
Dr. Raymond A. Moody
---------------------------------------------------------------------------------------------
Gydytojas anesteziologas Rajivas Parti greičiausiai būtų buvęs paskutinis žemėje žmogus, patikėjęs, jog egzistuoja dangus ar pragaras, jei vieną dieną pats ten nebūtų pabuvojęs...

Prieš savo anapusybės patirtį Rajivas buvo itin pasiturintis žmogus, besididžiuojantis savo socialine padėtimi ir turtais – jo ištaigingi, didesni nei 600 kv. m  namai priminė pilį, o keturių vietų garaže puikavosi tokie automobiliai, kaip poršė, mersedesai ir hameris. Akcijų birža ir nuosava klinika jam leido mėgautis šia prabanga. 
Tačiau vieną dieną viskas apvirsta aukštyn kojomis. 2005 m. Rajivas suserga prostatos vėžiu, o aštuntos operacijos metu staiga atsiskiria nuo kūno ir patiria didžiausią savo gyvenimo išbandymą – kelionę į pomirtinį pasaulį! Ryški šviesa, neįtikėtinos meilės persmelkta atmosfera, susitikimas ir susitaikymas su mirusiu tėvu, o svarbiausia – arkangelų suteiktos žinios iš pagrindų pakeis visą tolimesnį Rajivo gyvenimą. 

Ši stebinanti, medicininias faiktais paremta istorija ne tik paskatins į mirtį pažvelgti kaip  į kitokios būties pradžią, bet ir suteiks unikalių žinių apie pomirtinį pasaulį, įkvėps ieškoti tikrojo pašaukimo, o svarbiausia – išmokys mylėti ir atleisti.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: