Jūsų krepšelis 0

Misteris Gvynas - Alessandro Baricco

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Misteris Gvynas

Mr. Gwyn Alessandro Baricco

Kaina: 1,85

Kuriame knygyne yra?

Iš italų k. vertė Pranas Bieliauskas
160 p., kietas virš.
22,1x15,2x1,8 cm
Leidykla: Tyto alba, 2014
ISBN 9786094660221
Prekės kodas 9786094660221

Šiame romane rasite išmintingą senutę, sugebančią įkvėpti drąsos net iš ano pasaulio, unikalų lempučių meistrą, galintį sukurti vaikišką šviesą, kompozitorių, kuriantį muziką, panašesnę į šnaresį. Vienatvę, atsargius prisilietimus, tylą. Merginas, vieną piktą, kitą švelnią ir įžvalgią. Dešimt rašytinių portretų. Ir rašytoją, sugebantį pamatyti žmogaus viduje slypinčias ir tylinčias istorijas. Sugebantį suprasti, kokios istorijos dalis kiekvienas yra, ir sukurti portretą iš žodžių – subtilų ir tikslų, poetišką ir paslaptingą.

Alessandro Baricco

Režisierius, pianistas ir šiuolaikinės italų literatūros fenomenas, pelnęs tarptautinį pripažinimą. Šis autorius, parašęs trylika knygų, tarp kurių „Šilkas“, „Misteris Gvynas“, „Jaunoji nuotaka“, „Triskart aušroje“, „Jūra vandenynas“, yra vienas iš Turino kūrybinio rašymo mokyklos įkūrėjų, o jo romanai tapo bestseleriais Italijoje ir Prancūzijoje. Pagal Alessandro Barrico knygą „Novečentas“ sukurtas filmas „Legenda apie pianistą“, autoriaus kūryboje ryškus poetiškumas, lyriškumas, juntamas aukštas rašytojo erudicijos lygis – prieš tapdamas rašytoju Alessandro Barrico studijavo filosofiją, muziką, dirbo redaktoriumi reklamų agentūrose, laikraščių leidyklose. Skaitant bene žinomiausio italų rašytojo knygas verta atkreipti dėmesį ne tik į siužetinę liniją, bet ir į pasakojimo manierą, stilistiką – būtent tai ir pelnė Alessandro Baricco literatūrinį pripažinimą.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Marijampolė
Bažnyčios g. 13

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: