- 23%
- 23%

Mokomasis žaidimas SKAIČIAI

Ypatinga kaina 6,00 €
Įprasta kaina 7,79 €
„Skaičiai“ – šaunus mokomasis žaidimas, supažindinantis mažuosius su skaičių ir pagrindinių matematinių veiksmų pasauliu. Žaisdami šį žaidimą, vaikai lavina loginį mąstymą, įžvalgumą, regimąją atmintį, mokosi susieti paveikslėlius su skaičiais. Žaidimas formuoja ir vysto domėjimąsi matematika. Žaidime pateikiami žaidimo būdai ir pasiūlymai, kuriais gali pasinaudoti tėvai, žaisdami su savo vaikais.
 
Mažasis tyrinėtojas – tai mokomųjų žaidimų serija, skirta vaikams nuo 2 iki 5 metų. Žaidimai buvo kuriami daugelio įvairių sričių ekspertų: edukologų, filologų, kalbos terapeutų, sociologų ir psichologų. Visi žaidimai sukurti taip, kad padėtų lavinti vaiko kognityvinius ir intelektinius gebėjimus. Žaidimai vysto loginį-matematinį mąstymą, praturtina vaikų žodyną, padeda formuotis bendravimo įgūdžiams, tobulina rankų-akių koordinaciją, lavina atmintį, moko susikaupti, padeda atsiskleisti vaiko vaizduotei ir kūrybiniams gebėjimams.
Žaidimai sujungia linksmybes ir mokomąją veiklą, pateikia tėvams naudingų ir kūrybiškų idėjų, kaip smagiai praleisti laiką su vaiku. Mažasis tyrinėtojas – tai mokomųjų žaidimų serija, skirta vaikams nuo 2 iki 6 metų. Žaidimai buvo kuriami daugelio įvairių sričių.
 
 
Didelės žaidimo detalės, nudažytos aukštos kokybės organiniais dažais, užtikrina saugų žaidimą net ir patiems mažiausiems vaikams. Ekspresyvūs paveikslėliai ir ryškios spalvos dar labiau skatina vaikų vystymąsi ir norą mokytis.

Daugiau informacijos
Prekės kodas 000000000005163078
ISBN kodas 5900511010695
EAN kodas 5900511010695
Viršelio tipas Dėžutė
Leidimo metai 2015-07-15
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 28,5x19x4
Leidykla TREFL

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą