Mokslinis rinkinys BO. Detektyvo laboratorija

29,99 €
Loading

Mokslinis rinkinys BO. Detektyvo laboratorija


Ar išnarpliosi nusikaltimus? Tapk tikru detektyvu ir ištirk nusikaltimus, rinkdamas įkalčius, analizuodamas pirštų atspaudus, DNR ir nustatydamas įtariamuosius! Šis mokslinis rinkinys, skatins norą eksperimentuoti ir tyrinėti.

Lavina:

  • loginį mąstymą ir atmintį,
  • kūrybiškumą ir vaizduotę,
  • skatina norą tyrinėti.

Rekomenduojamas amžius nuo 8 metų.

Rinkinį sudaro: mokomoji knygelė, pirštų atspaudų kortelė, popieriniai filtrai, pirštinės, piltuvėlis, Petri lėkštelė, didinamasis stiklas, indas su dangteliu, kortelė su grafiniais elementais, nusikaltimo vietos juosta, kortelė su matavimo juosta ir žibintuvėliu, detektyvo ženklelio dirželis, grafito milteliai, medinė lazdelė, medinė mentelė, pipetė, pieštukas, užsegamas maišelis, pincetas, įkalčių lipdukai, didelis matavimo indelis, gipsas, šepetėlis, mėginio tūbelė su dangteliu, detektyvo užrašų knygelė, popieriaus smeigtukai, balionai, detektyvo lagaminas.


DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Rinkinyje yra aštrių kampų ir kraštų. Rinkinyje yra balionų. Jaunesni kaip 8 metų vaikai gali užspringti nepripūstais ar sprogusiais balionais. Sprogusius balionus nedelsiant išmeskite. Pagaminta iš natūralios gumos latekso. Atlikdami eksperimentus, stebėkite, kad šalia nebūtų gyvūnų. 

Daugiau informacijos
EAN kodas 4743199088966
ISBN kodas 4743199088966
SKU 000000000005208644
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2022-05-24
Leidykla BO.

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą