Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-21 iš 21
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Dailės reikmenys / Teptukai ir kitos dailės priemonės

Teptukai ir kitos dailės priemonės (21)

Rodoma 1-21 iš 21
Filtras
Artist
5,99 €
Pelikan
4,99 €
Nauja
Artist
1,59 €
Pentel
4,39 €
Brunnen
4,29 €
Spirit
3,99 €
Artist
2,99 €
Pelikan
3,29 €
Nauja
Brunnen Sweet Wild Cat
7,99 €
Brunnen Drago
7,99 €
Pentel
5,19 €
Colorino
2,49 €
Brunnen
10,99 €
Jovi
2,79 €
Jovi
3,29 €
Filtras

Dailė – pamoka, kurios dauguma laukia su džiaugsmu. Tai saviraiškos, kūrybos  ir improvizacijos valanda, per kurią dar ir žinių bagažas pasipildo. Dailės pamokos būna vyksta skirtingo amžiaus vaikams ir susideda jos tiek iš praktikos, tiek iš teorijos. O ką daryti, jeigu dailės pamoka be galo patinka, bet trunka taip trumpai? Suorganizuokite ją tiesiog namuose, kaime ar gamtoje. Tokiu atveju padės teptukai ir kitos dailės priemonės. 


Teptukų pasirinkimas

Elektroniniame knygyne Pegasas dailės priemonių pasirinkimas išties platus. Čia galima įsigyti ir priemonių mažiausiam dailininkui, ir dailę besimokančiam jaunuoliui, ir senjorui, kuris laisvalaikiu mėgsta tapyti.  Viena svarbiausių dailės priemonių yra teptukai arba jų rinkiniai. Skirtingų formų bei dydžių teptukai leis bandyti įvairias tapymo technikas, o norimą rezultatą išgauti bus dar paprasčiau. Įsigijus vieną, aukštos kokybės teptukų rinkinį visada po ranka turėsite pasirinkimą. Itin patogu, jeigu rinkinys yra patalpintas į specialų dėklą, kurį patogu neštis su savimi į mokyklą, būrelį ar bet kur kitur. 

Pegasas elektroniniame knygyne galite pasirinkti norimus teptukus. 4, 5, 7, o gal 12 skirtingų teptukų vienoje vietoje? Apvalūs teptukai puikiai tinka darbui su akvarele ir guašu, plokšti - su akrilu. Teptukai gali būti skirtingų spalvų bei pagaminti iš įvairių medžiagų. Šereliai gali būti iš neilono, ponio, kotelis – iš medžio, gumos ir t.t. Išsirinkite norimą ir patogų variantą.


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Šis elektroninis knygynas tai puiki vieta apsipirkti visiems, kam rūpi aukšta kokybė ir komfortas. Specialiai pirkėjų patogumui sukurti prekių filtrai, jų rikiavimo ir paieškos galimybė. Tai leidžia greitai surasti Jums aktualiausias prekes. Elektroniniame knygyne „Pegasas“ galite įsigyti ne tik įvairios literatūros, tačiau ir daug kitų prekių mokyklai, biurui, namams, dovanai, laisvalaikiui. Apsilankykite ir apsipirkite jau dabar. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!