(N)Nė dienos be lietuvių kalbos. Vadovėlis pradedantiesiems. Mokytojo

9,29 €
Loading

„Nė dienos be lietuvių kalbos“  skiriamas ir jaunesniems, ir vyresniems įvairių profesijų žmonėms, pradedantiems mokytis lietuvių kalbos. Šis vadovėlis padės pasiekti „Pusiaukelės“ kalbos mokėjimo lygį, pasirengti LR pilietybės ir valstybinės kalbos I kvalifikacinės kategorijos egzaminams. Jeigu tik pradedate mokytis lietuvių kalbos, rekomenduojame mokytis su mokytoju. Vadovėlis tiks ir jau šiek tiek kalbantiems lietuviškai. Paprastai ir aiškiai pateikti lietuvių kalbos gramatikos pagrindai bus jums nesunkiai suprantami, „Mokytojo knygoje“ rasite užduočių atsakymus.

„Mokytojo knygoje“ yra patarimų mokytojams, papildomų užduočių bei žaidimų, užduočių atsakymai, klausomi tekstai. Garso įrašo kasetėse yra dvylikos pamokų pokalbiai, klausimai ir kai kurie skaitomi tekstai.

Pagal vadovėlio medžiagą kelerius metus buvo mokomi VU Lituanistinių studijų katedros studentai ir kitų lietuvių kalbos kursų dalyviai. Gramatikos ir žodyno parinkimas, pateikimas ir išdėstymas garantavo greitą ir sėkmingą mokymąsi.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9955512016
EAN kodas 4771902994525
SKU 000000000002129179
Puslapių skaičius 136
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 19,7x28x0,7
Leidykla Versus aureus, UAB leidykla

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą