Naivus romanas apie meilę, vyrą ir šokoladą

16,49 €
Loading

„Naivus romanas apie meilę, vyrą ir šokoladą“ - atvirai, nepaprastai ir tiesmukai

Arūnas Matačius – diplomuotas dailininkas, aukštosios matematikos bakalauras, kultūros ir TV projektų prodiuseris, kūrybos fasilitatorius, verslininkas ir... šokolado gamintojas. „Naivus romanas apie meilę, vyrą ir šokoladą“ – rašytojo debiutas. Sakoma, kad kuriant gyvenimo laimę reikia trijų asmenų: vieno, kuris visada išklauso; antro, kuris išklauso ir padrąsina; ir trečio, kuris išklauso ir kritikuoja. Atsitiko taip, kad tie trys žmonės romane yra moterys.

Arūnas Matačius savo karjerą pradėjo tarptautinėje reklamos agentūroje. Ieškodamas savirealizacijos, kūrėjas bandė savo jėgas režisuodamas renginius, meninius ir TV projektus. Arūnas Matačius yra prodiuseris, kuris dvejus metus iš eilės padėjo Lietuvos muzikos atlikėjams laimėti MTV Europos muzikos apdovanojimus. Kartu su Dalia Ibelhauptaite, Juozu Statkevičiumi ir Gintaru Rinkevičiumi sūkurė precedentų pasaulyje neturinčia elektroninę operą „XYZ“. Laimingo atsitiktinumo dėka susipažinęs su „Chocolate Naive“ įkūrėju Domantu Užpaliu, prisijungė prie vienintelės Šiaurės Rytų Europoje manufaktūros, kuri šokolado gamybos procesą pradeda nuo pat jo ištakų, t.y. kakavos pupelių.

„Atviras, nepaprastas ir tiesmukas – tokį Arūną Matačių aš pažįstu kiekvieną dieną, dirbant kartu prie projektų, garsinančių Lietuvą pasaulyje. Per savo trumpą karjerą supratau, kaip svarbu paremti iniciatyvą ir išraišką. Pasakotojo stilius – kontraversiškas, tačiau palaikau jo betarpiškumą ir drąsą. Knyga ir tikroviška, ir fikcinė – skaitytojas supažindinamas su savaip interpretuotomis gyvenimiškomis istorijomis: tiek iš pačio Arūno realaus gyvenimo, tiek iš nežabotos fantazijos. Knygoje netgi interpretuojamas mano pačio gyvenimo etapas, kai viską metęs persikrausčiau į kaimą ir pradėjau gaminti šokoladą. Prisipažinsiu, ši dalis man pati makabriškiausia, bet knygoje suskamba kaip lūžio taškas. “ – apie romaną pasakojo šokolado manufaktūros „Chocolate Naive“ įkūrėjas Domantas Užpalis.

„Naivus romanas apie meilę, vyrą ir šokoladą“ rožine drobe trauktu viršeliu jau šviečia visuose Lietuvos knygynuose. Taip pat su romanu pasirodė speciali knygai skirta internetinė svetainė www.naivusromanas.lt, kurioje galima pasiklausyti istorijoms skirtų garso takelių.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786099559308
ISBN kodas 9786099559308
SKU 000000000002155925
Leidimo metai 2014-01-01
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 272
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 21,6x15,5x2,9
Leidykla Mulate UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą