Jūsų krepšelis 0

Nakties kelias - Kristin Hannah

Knyga dalyvauja akcijoje

Nakties kelias

Kristin Hannah

Kaina: 11,75

Išparduota

448 p., kietas virš.
21,6x14,5x3,9 cm
Leidykla: Gimtasis žodis, 2015
ISBN 9789955165392
Prekės kodas 9789955165392

Aštuoniolika metų Džudė nepaisė savo poreikių, o tik vaikų – dvynių Mijos ir Zako. Jie užaugo linksmi ir laimingi. Kai jų draugiškoje bendruomenėje atsiranda Aleksė, niekas taip nesidžiaugia, kaip Džudė. Aleksė našlaitė, narkomanės dukra, tamsios praeities. Ji greit tampa geriausia Mijos drauge. Zakas įsimyli Aleksę, ir visi trys tampa neišskiriami. Džudė džiaugiasi visais trim vaikais ir juos myli. Ji daro viską, kad šie būtų saugūs. Tai visada buvo lengva. Sunkumai prasidėjo aukštesnėse klasėse. Paaugliai veržiasi į laisvę. Džudė sutrinka. Niekas nėra saugus. Kiekvieną kartą, kai vaikai išeina iš namų, jai neramu.


Karštą vasaros naktį išsipildo baisiausi jos nuogąstavimai. Vienas sprendimas apvers jų gyvenimus aukštyn kojom. Įvyksta nelaimė, griūna gyvenimo idilė, bendruomenės vienybė. Visi reikalauja teisingumo. Apkaltinama Aleksė. Akimirksniu šeima suskaldoma, Aleksė viską praranda. Vėliau visi jaus tos vienos nakties padarinius ir turės rasti būdą viską pamiršti arba drąsos atleisti. Kai Aleksė grįžta vyresnė ir protingesnė, Džudei reikia apsispręsti, ar likti sugniuždytai, ar atleisti ir Aleksei, ir sau.


Kristin Hannah (g. 1960) – labai populiari amerikiečių rašytoja, lietuvių skaitytojams pažįstama iš knygų Prie Mistiko ežero, Angelo krioklys, Iš meilės, Žiemos sodas. Visi jos kūriniai – bestseleriai. Ji yra pelniusi daug literatūrinių apdovanojimų, tarp jų – Golden Heart, Maggie, skaitytojų premijų.

Naujausi | Geriausi

Aušra
Patiko. Geras stilius, įdomus siužetas. Sunku buvo atsitraukti

0 Pritariu Nepritariu

Dalia
Labai geras romanas

0 Pritariu Nepritariu

veronika
Labai gera knyga, 10 balų

0 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
 
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: