SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Naujas žvilgsnis į neištikimybę

 • Tik knygynuose
16.39

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Apie prekę

Psichoterapeutė, pasaulinio bestselerio „Tarp kasdienybės ir geismo“ autorė grįžta su nauja provokuojančia knyga, kurioje tyrinėja neištikimybės problemas santykiuose. Analizuodama įvairiausius uždraustos meilės aspektus, Perel kviečia skaitytojus į atvirą, įžvalgų ir įtraukiantį pasakojimą apie šiuolaikinius porų santykius.
Egzistuoja vienas nusižengimas, galintis sugriauti poros santykius, laimę ir pakirsti tapatumo jausmą, – neištikimybė. Išdavystė skaudina, rašo Perel, tačiau įmanoma atsitiesti. Žvelgdamos tinkama kryptimi poros gali augti ir pasimokyti iš šios sukrečiančios patirties tiek nusprendusios likti kartu, tiek pasukusios skirtingais keliais.

Knygoje rasite daug svarbių klausimų ir atsakymų:
Ar įmanoma vienu metu mylėti daugiau nei vieną žmogų?
Kuo romanas gali būti naudingas santuokai?
Kodėl žmonės – net ir tie, kurių santuokos laimingos, – būna neištikimi?
Kodėl partnerio neištikimybė šitaip skaudina?
Ar visada verta atskleisti slaptus meilės ryšius?

Psichoterapeutė, populiariausia New York Times autorė Esther Perel garsėja kaip viena įžvalgiausių ir originaliausių šiuolaikinių porų santykių specialisčių. Ji laisvai kalba devyniomis kalbomis, užsiima privačia psichoterapine praktika Niujorke ir konsultuoja į Fortune 500 sąrašus įtrauktas įmones. Garsusis Esther Perel pranešimas TED Talks konferencijoje peržiūrėtas daugiau kaip 20 mln. kartų, o knyga „Tarp kasdienybės ir geismo“ tapo tarptautiniu bestseleriu ir jau yra išversta į 25 kalbas. Naujausia autorės knyga „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“ – dar vienas New York Times bestseleris. Esther Perel taip pat yra populiarios tinklalaidės Where Should We Begin? režisierė ir vadovė. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje EstherPerel.com.

Perskaitykite šią knygą! Ji skatina atidėti psichologinį teisuoliškumą į šalį ir pažvelgti į žmogaus širdies ir mus supančios kultūros gelmes. Tai rimtas, stiprus, drąsus indėlis į porų psichoterapijos sritį, skatinantis į viską pažvelgti naujai.
Diana Fosha, filosofijos mokslų daktarė

Autorė nesišvaisto banalybėmis ir nesiūlo peties išsiverkti – ji pernelyg užsiėmusi tuo, kad atvestų jus į protą, primygtinai stengdamasi parodyti, jog santuoka yra ta vieta, kur turi pasireikšti jūsų jėga, gyvybingumas ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
The New York Times

Perel žengia ten, kur vos keli drįstų kelti koją. Visados sąžininga ir teisinga, knygoje „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“ ji kviečia mus į sudėtingą, moralinių ir emocinių sukrėtimų kupiną kelionę geresnio savęs ir savo santykių supratimo link.
Simonas Sinekas, New York Times bestselerių autorius

Jei esi žmogus ir bendrauji su kitomis žmogiškosiomis būtybėmis, vertėtų perskaityti šią atvirą ir įvairius neištikimybės aspektus apimančią knygą. Perel tyrinėja šiuolaikinių santykių dinamiką. „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“ suteikia jums tai, ko reikia, kad suprastumėte ir atleistumėte sau ir kitiems už tai, kad esame žmonės.
Cara Delevingne, aktorė ir modelis


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Esther Perel
 • Leidykla
  Alma littera
 • Vertėjas
  Inga Būdvytytė
 • Leidimo metai
  2018-07-20
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  344
 • Matmenys
  21,3x14,3x2,6
 • Spalvingumas
  Dvispalvis
 • Pav. originalo kalba
  THE STATE OF AFFAIRS
 • Originalo kalba
  Anglų
 • Prekės kodas
  000000000001111458
 • EAN kodas
  9786090133576
 • ISBN kodas
  9786090133576

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis