Liepos 9 d. Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, duris atvėrė naujos koncepcijos modernus knygynas „Pegasas", kuriame bus galima rasti ne tik vieną plačiausių Lietuvoje – per 8 tūkst. skirtingų pavadinimų – knygų asortimentą, bet ir didžiausią prekių mokyklai, dovanų bei laisvalaikio prekių pasirinkimą. Šis knygynas – tai visiškai naujas 1116 kv. m ploto „Pegaso“ tinklo taškas Kaune, būsiantis didžiausias regione.

Šio visai naujo knygyno atidarymas „Megoje“ padės pasiekti didelę dalį Kauno ir Kauno regiono gyventojų, pritraukti įvairių poreikių klientus: nuo šeimų su įvairaus amžiaus vaikais iki jaunimo bei visų, vertinančių knygą. Knygynas atitiks naująją „Pegaso“ koncepciją „Daugiau nei knygos“, pagal kurią atnaujinami ir kiti tinklo knygynai. Naują koncepciją ir spartų knygynų tinklo atnaujinimą lemia pasaulinės tendencijos, kai šalia plataus knygų pasirinkimo vartotojas ieško tiek platesnio dovanų, mokyklinių, laisvalaikio prekių asortimento, tiek malonios pirkimo patirties ar malonaus laiko praleidimo galimybių. Todėl kaip ir kituose naujos koncepcijos „Pegaso“ knygynuose, taip ir Kaune atsirado kavinė „Books&Cups“, daug skaitymo ir poilsio zonų, vaikų žaidimų zona bei renginių erdvė, patenkinsianti visos šeimų, svarbiausios „Megos“ lankytojų auditorijos, lūkesčius.

Naujojoje „Pegaso“ knygynų koncepcijoje akcentuojama ir galimybė patogiai iš plataus asortimento išsirinkti dovaną. „RAIT“ vartotojų apklausos duomenimis, 37 proc. respondentų laiko knygą universalia dovana, o beveik pusė būtent jų ieško užsukę į knygyną.

Kviečiame užsukti atidarymo savaitgalį 07.09 d. – 07.12 d. – visoms knygoms ir prekėms taikoma -20% nuolaida! Nuolaidos netaikysime tik mokyklinei literatūrai, pratyboms, maistui ir dovanų kortelėms.

Pegasas Megoje

Pegasas Megoje

Pegasas Megoje

Pegasas Megoje