Tie, kurie mano, kad miške vyrauja tyla, paprasčiausiai blogai klausosi!

Gyvūnai ir augalai nuolat ir įvairiapusiškai bendrauja. Tačiau kaip vyksta tas bendravimas ir kas su kuo keičiasi informacija?

Gyvų organizmų elgseną tyrinėjanti biologė Marlen Ziege savo knygoje „Jokios tylos miške“ atskleidžia gamtoje vykstančio bendravimo paslaptis. Autorė veda mus į kerintį gamtos pasaulį, kuriame sutiksime išvaizdą keičiančius augalus, kilpas mėtančius vorus, meškeriojančias žuvis, šokančius paukščius ir teritoriją tveriančius laukinius triušius.

Skaitantys šią M.Ziege knygą sužinosite kodėl paukščiai šoka įmantrius šokius, augalai atsidėkoja pagalbininkams ir kodėl orkoms tylėjimas dažnai brangesnis už auksą.

Autorė žavi skaitytojus savo pasakojimais apie gamtos tyrimus, todėl jos knygoje rasite daugybę pačių netikėčiausių ir įdomiausių gamtos paslapčių, apie kurias dažnas net nesusimąstome.

Patiks tiems, kas domisi gamta, gyvūnijos pasauliu, augalais ir apskritai tuo, kas vyksta miške. Taip pat tiems, kam patiko Peter Wohlleben knygos („Paslaptingas medžių gyvenimas“ ir kt.)