Pegasas
Pegasas

PEGASAS rekomenduoja: „1793“

PEGASAS rekomenduoja: „1793“

„Niklas Natt och Dag parašė sukrečiantį kūrinį, prisodrintą Stokholmo varguomenės kasdienio gyvenimo detalių. Tuo pačiu metu jo sukurti personažai yra gyvybingi ir tikroviški, atskleidžiantys žmogaus prigimtį su visomis jos silpnybėmis ir didybe.“

„Kirkus Reviews“

Apie autorių:

Niklas Natt och Dag savo debiutiniame kūrinyje piešia niūrų XVIII a. pabaigos Švedijos visuomenės paveikslą. Prestižiniais „Humo“, „Adresseavisen“, „Aftenposten“ ir „Dagbladet“ apdovanojimais už geriausią 2018 m. kriminalinį romaną ir grožinės literatūros kūrinį įvertintame istoriniame detektyve meistriškai audžiamos keturios siužeto linijos, nuosekliai artėjama prie kraupaus nusikaltimo atomazgos.

Apie knygą:

Ką slepia niūri Švedijos visuomenė, turtingųjų pramogos ir Stokholmo priemiesčio ežere aptiktas žiauriai suluošintas žmogaus kūnas? Jokių blizgučių ir pudros sluoksnių – tik kruvina, geidulinga, nepasitenkinimo ir nusivylimo pritvinkusi epocha. Romano centre – su mirtina liga kovojančio, aštraus proto policijos patarėjo sudėtingas darbas, narstant kas slepiasi, už slaptų kilmingųjų pasilinksminimų namų durų.

Knygos ištrauką skaitykite čia.


Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!