Pegasas
Pegasas

PEGASAS rekomenduoja: „Dagilis“

PEGASAS rekomenduoja: „Dagilis“

„Dagilis“ yra literatūrinė retenybė, nutinkanti gal tik keletą kartų per dešimtmetį. Tai sumaniai parašytas romanas, sukrečiantis ne tik širdį, bet ir protą. Donna Tartt pateikė mums ypatingą grožinės literatūros šedevrą.

Stephen King, The New York Times Book Review.

Apie autorę:

Įspūdingo pasisekimo sulaukusios knygos „Slapta istorija“ autorė Donna Tartt naują šedevrą brandino daugiau nei dešimtmetį. 2013 m. dienos šviesą išvydęs „Dagilis“ iš karto sulaukė išskirtinio literatūros kritikų ir skaitytojų dėmesio. Daugialypiame, nežabota energija pulsuojančiame romane autorė įtaigiai ir suprantamai kalba apie meilę ir nusivylimą, jaunatvišką maištą, kovą dėl išlikimo, žmogiškos laimės paieškas bei ryžtą pasipriešinti gniuždantiems likimo kirčiams.
„Amazon” šį romaną pripažino absoliučiai geriausia metų knyga. Romanas „Dagilis“ nominuotas National Book Critics Circle Award, o New York Times Book Review paskelbė šį kūrinį geriausių knygų dešimtuke, o 2014 m. kūrinys buvo apdovanotas prestiziškiausia Pulitzerio premija!

Apie knygą:

Daugialypis, kupinas detalių ir veikėjų romanas pasakoja apie Niujorke gyvenantį Teo, kuris pats išlieka gyvas per teroristo išpuolį muziejuje, tačiau per jį netenka savo mamos.

Tėvo paliktą paauglį į savo namus priima turtinga jo draugo šeima. Nesavas naujuosiuose namuose, trikdomas bendramokslių, nežinančių, kaip su juo bendrauti, o užvis labiausiai kamuojamas begalinio mamos ilgesio, Teo ištikimai saugo vienintelį ją primenantį daiktą: nediduką paslaptingą paveikslą, kuris galiausiai įtraukia jaunuolį į turtingą ir uždarą meno mylėtojų bendruomenę.
Suaugęs Teo mikliai sukasi turčių salonuose ir dulkėtuose antikvariato, kuriame dirba, labirintuose. Vienišas, įsimylėjęs ir – pavojingų įvykių sūkuryje...

Stiprių knygų mėgėjai privalo turėti šį šedevrą savo bibliotekoje.

Daugiau apie knygą čia.

Knygos ištrauką skaitykite čia.

 


Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!