Dalinamės Vilniuje gyvenančio prancūzų rašytojo Remi K. Salterso kūriniu „Drugelių kalnas“, kuris laimėjo tarptautinę „Rubery“ premiją grožinės literatūros kategorijoje.

Knygos „Drugelių kalnas“ puslapiuose pasakojama istorija nukelia į Pietų Amerikos valstybę, džiunglių ir kalnų šalį – Belizą. Detektyvinių romanų autorius Tristanas Grifinas ir jo partnerė Heda jau penkerius metus gyvena džiunglių proskynoje ant kalno, atsiskyrę nuo visuomenės. San Antonijaus miestelio žmonės retai mato įspūdingą angliškai kalbančią porą, todėl sukrečianti žinia, kad Tristanas miršta, o Heda dingo, priverčia šiaip jau tingų vietinės policijos nuovados konsteblį imtis itin atsakingo tyrėjo darbo. Pasitelkęs savo dukterį, slaugytojų mokyklos studentę, jis šiaip taip pasiekia kalno viršūnę, kur laukia daugybė paslapčių.

Atskleidžiant vis daugiau detalių, Hedos dingimas darosi vis paslaptingesnis, o paieškas apsunkina į Belizo pakrantes nuo vandenyno atūžęs uraganas, niokojantis viską, kas pasitaiko jo kely.

Ši knyga patiks įspūdingos gamtos, paslapčių, intrigų ir beprotiškos meilės kupinų istorijų išsiilgusiems skaitytojams.

Kviečiame susipažinti su šiuo intriguojančiu romanu, kurį lietuviškai skaityti galime vertėjos Ligijos Kaminskienės dėka.