PEGASAS rekomenduoja garsaus JAV romanisto ir detektyvų autoriaus William Kent Krueger šedevrą „Maloningoji žemė”, tapusį „New York Times“ bestseleriu. Tai jautri ir be galo nuoširdi istorija, sulaukusi gausaus literatūros kritikų ir plačiosios auditorijos dėmesio visame pasaulyje.

Knygos siužetas skaitytojus nukelia į 1932 metų vasarą, Didžiosios depresijos, nevilties ir skurdo laikus. Pagrindiniai veikėjai našlaičiai broliai Albertas ir Odis O’Banjenai patenka į internatą. Ten nepritapę ir nenumatytų aplinkybių bei prarastos galimybės turėti naujus namus vedami, broliai su dviem likimo bičiuliais sėda į kanoją ir pradeda kelionę nežinomybių kupinais upės ir gyvenimo vingiais.

Tai romanas, kuris nepaliks abejingų. Autoriaus grakščiai valdoma plunksna nukelia mus į pasaulį, kuriame nežinomybę ir skausmą nugali viltis, nuoširdumas, drąsa bei dėmesys kitam. Knyga patiks tiems, kurie žavisi įkvepiančiomis istorijomis, skatinančiomis niekada nesustoti ir judėti pirmyn.

Knygą „Maloningoji žemė”, kurią į lietuvių kalbą išvertė Jolita Parvickienė, galite įsigyti visuose PEGASO knygynuose ir internetiniame knygyne pegasas.lt.