Pegasas
Pegasas

PEGASAS rekomenduoja: „Nikelio berniukai“

PEGASAS rekomenduoja: „Nikelio berniukai“

Amerikos rašytojas Colson Whitehead per savo gyvenimą yra parašęs dešimtį pasaulį sužavėjusių kūrinių. Šį kartą rekomenduojame naujausią autoriaus knygą – „Nikelio berniukai“, kuri jau spėjo pakerėti ne vieną literatūros mylėtoją ir buvo apdovanota prestižine Pulitzerio premija.

Pagrindinis šio dramatiško kūrinio veikėjas – septintojo dešimtmečio Amerikoje augantis juodaodis berniukas Elvudas Kurtisas. Netikėtai neteisingai nuteistas ir išsiųstas į paauglių pataisos koloniją, berniukas suvokia patekęs ne į perauklėjimo mokyklą, o į šiurpo kupinus namus. Vieninteliu vilties spindulėliu jam tampa netikėtai atrastas bičiulis Terneris. Skirtinga idealisto Elvudo ir ciniko Ternerio pasaulėžiūra papildo viena kitą ir suteikia jėgų abiem draugams.

Nikelio berniukai“ – tai įtaigus, įtampos nestokojantis romanas, pasakojantis tikrą istoriją, po kurios į Ameriką pažvelgsite visai kitomis akimis.

Kviečiame susipažinti su šiuo intriguojančiu romanu, kurį lietuviškai skaityti galime vertėjo Eugenijaus Ališankos dėka.


Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!