Kviečiame į virtualų Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovo prof. Rimanto Kėvalo knygos „Ką mes padarėme savo vaikams“ pristatymą. Pokalbį moderuoja žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė.


Knygoje „Ką mes padarėme savo vaikams“ prof. R. Kėvalas ėmėsi labai svarbios ir sudėtingos užduoties – atskleisti, kaip COVID-19 pandemija pakeitė vaikų kasdienybę, fizinę ir psichinę sveikatą. Tą gydytojas daro remdamasis asmeninėmis pacientų istorijomis ir įvairia pasaulio praktika.


Didėjanti priklausomybė nuo išmaniųjų įrenginių, augantis antsvoris, kylantis depresijos ir savižudybių mastas, miego ir emocijų sutrikimai – tai tik maža dalis to, ką karantino metu teko patirti vaikams. Metus trukęs vaikų gyvenimo perkėlimas į virtualią erdvę ne ką mažiau iššūkių sukėlė juos auginančioms šeimoms bei darbo valandų nebeskaičiuojantiems pedagogams.


Ko galime pasimokyti iš padarytų klaidų ir kaip padėti savo vaikams? Ar sugebėsime racionaliai prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų ir priimti išmintingus sprendimus, kurie lems mūsų ateitį?


Kviečiame žiūrėti!

 

 

Ką mes padarėme savo vaikams

 

Ką mes padarėme savo vaikams