Ne šiaip sau ragana .

5,79 €
Loading
„– Norite pasakyti... kad pavertėte Bazilį šunimi? Tuo mielu šuneliu? – aiktelėjo Danielius.
– Taip, paverčiau. Ir labai džiaugiuosi, kad jis tau patiko. Dievinu buldogus, – atsakė  Hekė.“
 
Hekė ne šiaip sau ragana. Ji – geroji ragana, trokštanti, kad pasaulyje visiems būtų smagiau gyventi. Naudodamasi savo magiškomis galiomis ji paverčia nedorus žmones gyvūnais.
Tačiau vieną dieną  Hekė sutinka apsimetėlį kailiadirbį poną Naksapą. Jis toks klastingas sukčius, kad sugeba apsukti naiviajai raganai galvą – ir ši įsimyli jį. Didžiausias pasaulyje piktadarys, puoselėdamas šiurpius planus, įtikina ją nepaprastai mylintis snieginius leopardus ir įkalba paversti jais vietinio kalėjimo kalinius. Iš meilės geroji ragana paklūsta. Tačiau pono Naksapo klastą mato drąsus berniukas Danielius. Kas gi bus toliau?..
 
„Hario Poterio gerbėjams tikrai patiks!“ Independent on Sunday
„Puiki, smagi, kandaus sąmojo kupina istorija.“ Book for Keeps
 
Eva Ibbotson kuria ir suaugusiesiems, ir vaikams. Ji gimė Vienoje, o šiuo metu gyvena šiaurės Anglijoje. Turi tris suaugusius sūnus ir dukrą; kaip tik jie ir įtikino ją, kad vaikams patinka istorijos apie raganas, vaiduoklius ir burtininkus, nes šie – visai kaip paprasti žmonės, tik labiau pakvaišę ir įdomesni. Autorė yra parašiusi dar penkias knygas apie burtininkus. Kuri ragana pikčiausia užėmė antrą vietą Karnegio medalio premijos konkurse, o Slaptoji platforma 13 buvo nominuota Smarties apdovanojimui. Jos romanas Kelionė prie Upės jūros buvo nominuotas Whitebread Children’s Book premijai.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955241768
SKU 000000000001101953
ISBN kodas 9955241764
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2006-06-01
Puslapių skaičius 174
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Pav. originalo kalba Not just a witch
Formatas 13x20
Leidykla Alma littera
Vertėjas Saulius Repečka
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą