Jūsų krepšelis 0

Negaliu tavęs pamiršti - Estelle Maskame

Pažiūrėk, kas vidujePažiūrėk, kas viduje

Knyga dalyvauja akcijoje

Negaliu tavęs pamiršti

Dare to Fall Estelle Maskame

Kaina: 13,39

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Ieva Venskevičiūtė
304 p., kietas virš.
21,3x14,3x2,6 cm
Leidykla: Alma littera, 2019
ISBN 9786090136683
Prekės kodas 9786090136683

Tiesą sakant, Makenzei viskas klostosi sėkmingai: ji turi nuostabių draugų, jai puikiai sekasi mokykloje, o gražuolis buvęs vaikinas trokšta ją susigrąžinti. Bet giliai viduje mergina žino, kad svarbiausio dalyko jos gyvenime nėra. Tas svarbiausias dalykas yra Džeidenas – aukštas, atletiškas, sąmojingas. Prieš metus Makenzė buvo beprotiškai įsimylėjusi jį ir jo žavią kreivoką šypseną.
O tada negailestingas likimo smūgis viską sugriovė. Makenzė atsitraukė, nes jau žinojo, kaip nelaimės pakeičia mylimus žmones.
Ir kai vieną vakarą ilgai nesimačius jų akys susiduria, seni jausmai atgyja. Makenzė sutrikusi. Be to, ramybės jai neduoda buvęs vaikinas ir vis keisčiau besielgiantis geriausias draugas. Ar Makenzė išdrįs atskleisti savo baimes ir likti su didžiąja savo gyvenimo meile?
Tai subtilus, jaudinantis ir abejingų nepaliekantis pasakojimas apie tikrąją meilę, baimę suklysti ir nenumaldomą troškimą būti laimingai.

Estelle Maskame

Anksti išgarsėjusi rašytoja iš Jungtinės Karalystės, parašiusi tris serijos „Ar sakiau, kad myliu tave?“ knygas. Trilogiją „Ar sakiau, kad myliu tave?“, angliškai sutrumpintai vadinamą DIMILY, autorė pradėjo rašyti būdama vos trylikos ir tapo tikra interneto sensacija dalindamasi savo knygomis Wattpad platformoje, kur jos istorijos jau sulaukė daugiau nei 4 mln. peržiūrų. Didžiulis anksti savo talentą atradusios rašytojos populiarumas neliko nepastebėtas leidėjų ir Škotijos „Black&White Publishing“ leidykla pasiūlė Estelle Maskame pasirašyti kontraktą, kad jos kūrybą gerbėjai galėtų skaityti ir popieriniu formatu.
Vaikystėje rašiusi istorijas apie kalbančius delfinus ir piratų laivus, dabar Estelle Maskame rašo paaugliams ir jaunimui skirtas knygas. Jaunoji rašytoja save apibūdina kaip beviltišką romantikę ir prisipažįsta besidžiaugianti, kad jos talentą įvertino tokia daugybė žmonių.

Naujausi | Geriausi

Agnė
Myliu šios autorės knygas! Mane ypatingai sujaudino Ar sakiau, kad myliu tave trilogija. Dabar nekantriai laukiu verčiamų kitų jos knygų, įskaitant ir ketvirtą šios trilogijos dalį apie Tailerį. Manau ir tikiuosi, kad ši knyga taip pat bus nereali ir įtraukianti, ypač kai vertė tokia puiki vertėja, kuri žodžių kišenėje neieško.

-1 Pritariu Nepritariu

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
 
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: