Nenuorama jautis (s. Pradinuko biblioteka) .

1,73 €
Loading
 
Atsižvelgdama į pradinių klasių mokytojų ir tėvų pageidavimus, „Šviesos“ leidykla ėmėsi rengti spaudai naują skaitinių seriją pradinių klasių mokiniams – „Pradinuko biblioteka“. Jos esmė tokia: pateikti vaikams atskiromis knygelėmis tuos kūrinius, kurių ištraukos arba adaptuotas variantas yra įdėtas į elementorių „Šaltinėlis“, antros klasės „Šaltinėlį“ ir trečios bei ketvirtos klasės „Šaltinį“. Tie vaikai, kurie ateina į pirmąją klasę jau mokėdami skaityti, turės galimybę iš anksto perskaityti jiems tinkamus tekstus, o tie, kuriems mokykloje sunkiau sekasi skaityti, patrauklių iliustracijų ir įdomių siužetų viliojami be didesnių pastangų  įgis tvirtų skaitymo įgūdžių.
Leidykla stengiasi, kad serijos knygelės būtų visapusiškai dailios ir atitiktų tokio amžiaus vaikų literatūrai keliamus reikalavimus.Geriausi dailininkai kaip įmanydami budina savo fantazijos galias, kad tik mūsų mažiesiems skaitytojams nebūtų nuobodu jas skaityti.
Šios serijos knygos:
Lietuvių pasakos: „Vargšas ir besotis“, „Seneliai ir pupelė“, „Pono pasakos“, „Ežys ir ponia“, „Eglė žalčių karalienė“, „Senutė ir katiniukas“, Bronės Buivydaitės „Grybautojas“ (skyrelis iš knygos „Auksinis batelis“), Petro Cvirkos pasaka „Nenuorama jautis“, Vytauto Misevičiaus apsakymas „Traukinys“, Deizės Mrazkovos „Neverk, musmiryte“ (šešios trumpos pasakaitės), Vytauto Račicko „Pamokos po pamokų“ (du apsakymai), Rimanto Budrio „Vabzdžių puota“ ir „Lapė ir vaikai“ (skyreliai iš knygos „Tėtis ir jo vaikai“), Astridos Lindgren „Pepė eina į mokylą“ (skyrelis iš knygos „Pepė Ilgakojinė“) ir kt.
 
Šią knygą iliustravo dailininkė Jolanta Galdikaitė.
 
 
Ei, šaunusis Pradinuk,
Tu jau didelis,
Nes moki skaityti.
Mes laukiam Tavęs
Prie „Šaltinėlio“.
Imk mus ir skaityk.
Mes Paslaptingos,
Linksmos,
Kerinčios,
Graudžios,
Kantrios,
Stebuklingos.
Mes viską matom,
Viską žinom,
Net kaip Tu gyveni,
Ką veiki per atostogas.
Mes – Tavo laisvalaikio draugės,
Visas būrys knygelių –
„Pradinuko biblioteka“.
 
Mūsų vardai: „Pamokos po pamokų“, „Grybautojas“, „Vargšas ir besotis“, „Nenuorama jautis“, „Traukinys“, „Lapė ir vaikai“, „Neverk, musmiryte“, „Ežys ir ponia“, „Vabzdžių puota“, „Eglė žalčių karalienė“, „Pepė eina į mokyklą“.
 
Daugiau informacijos
EAN kodas 4771558401118
SKU 000000000001107196
ISBN kodas 4771558401118
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2006-02-01
Puslapių skaičius 8
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 28,5x20x0,1
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą