- 20%
- 20%

Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį

11,03 €
Registruokitės ir sutaupykite 2,76 € (20%)
13,79 €
Loading
2008-aisiais nuo Vaterlo tilto į Temzę nušokti ketinusį dvidešimtmetį Jonny’į Benjaminą užkalbino pro šalį ėjęs nepažįstamas vyras. Paprastas pasiūlymas išgerti kavos netoliese esančioje kavinėje išgelbėjo vaikino gyvybę.
Nepažįstamasis ant tilto – tai išpažintis apie gyvenimą šizoafektinio sutrikimo šešėlyje. Jonny’is ne tik atskleidžia jį slėgusias mintis, kausčiusias baimes, varginusius kompleksus, bet ir pasakoja apie sveikstant įveiktus ir vis dar kylančius iššūkius. 
---
Kai pirmą kartą išgirdau Jonny’į ir Neilą pasakojančius savo pažinties ant Londono Vaterlo tilto istoriją, iškart pagalvojau, kaip būtų puiku, jei Lietuvoje ją išgirstų kuo daugiau žmonių. 2018 m. pabaigoje pakvietėme juos į Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferenciją, kurioje Lietuvos psichikos sveikatos specialistams pristatome geriausius būdus padėti žmonėms, svarstantiems apie savižudybę. Jonny’io ir Neilo pasakojime išryškėjo pats svarbiausias „metodas“ – žmogiškas ryšys, be kurio visos kitos pastangos yra nieko vertos. Jų pranešimas itin sudomino daugelį konferencijos dalyvių. Dėl to dar labiau nekantravome laukdami Jonny’io Benjamino knygos vertimo į lietuvių kalbą. 

Ši knyga nėra pasakiška istorija, kurioje herojus, susidūręs su dideliais išbandymais, juos įveikia ir toliau ilgai bei laimingai gyvena. Vietoje to joje rasite labai atvirą ir sąžiningą pasakojimą apie nesibaigiančius ieškojimus, kaip gyventi su nuo vaikystės kankinančiais psichikos sveikatos sunkumais ir vis atsinaujinančiomis mintimis apie savižudybę. Vietomis šis pasakojimas liūdnas, tačiau daugiausia – jautrus, viltingas ir labai įkvepiantis.
Dr. Paulius Skruibis psichologas, Vilniaus universiteto Suicidologijos tyrimų centro vadovas
Daugiau informacijos
SKU 000000000002181241
ISBN kodas 9786094442957
EAN kodas 9786094442957
Leidimo metai 2019-07-02
Pav. originalo kalba The Stranger On The Bridge: My Journey From Despair To Hope
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 256
Formatas 21,6x14,4x1,9
Leidykla SOFOKLIS, UAB
Vertėjas Viktorija Uzėlaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą