Nindzė Timis ir pagrobtas juokas

9,89 €
Loading

Timis šiltai nusišypsojo.
– Mes juk tik pakvaišę išradėjai.
Matilda jau norėjo nusijuokti, bet staiga nutiko kai kas labai keista. Nors ji prasišiepė, bet nieko nepasigirdo. Mergaitė stovėjo nutaisius keistą grimasą, o Timis žvelgė laukdamas, kada ji pagaliau prajuks.


Timis – ne pagal amžių išmaningas katinas, Simonas – itin išvaizdus šermuonėlis, o broliai Džasperas ir Kasparas – matematiką dievinantys paršeliai. Štai tokia spalvinga komanda narsuolių ryžtasi gelbėti Elisandrijaus miestą, kai kažkas imasi vogti žmonių ir gyvūnų vaikų juoką. Kam ir kokių galų prireikė mažųjų kikenimo ir krykštavimų? Ar čia tik nebus įsivėlęs šiurpus mėlynasis kiškis? Ar pavyks šauniajai ketveriukei?


Henrikas Tammas gimė Švedijoje, augo Tanzanijoje, Peru ir Pakistane, o mokėsi JAV, tad nenuostabu, kad jo pirmosios knygos „Timis ir pagrobtas juokas“ margame ir stebuklingame pasaulyje dangoraižiai bambukiniai, paršeliai puikiai išmano matematiką, o katinai šiek tiek pasistengę gali tapti nindzėmis. Paties rašytojo iliustruotas pasakojimas – apie keturis draugus, kurie negali pakęsti neteisybės ir skriaudų savo mieste, tad vieną dieną nusprendžia viską pakeisti. Tai istorija apie ryžtą pagelbėti kitiems ir drąsą, slypinčią net mažiausiuose padarėliuose.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094412837
ISBN kodas 9786094412837
SKU 000000000002161134
Leidimo metai 2015-02-01
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 184
Spalvingumas Spalvotas
Pav. originalo kalba NINJA TIMMY OCH DE STULNA
Formatas 22,6x16,6x1,8
Leidykla Nieko rimto UAB
Vertėjas Elžbieta Kmitaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą