Ofelija mokosi plaukti

12,39 €
Loading

Knygos herojė Ofelija – išvaizdi, protinga, vieniša, pasitikinti savimi ir turinti savitą požiūrį į gyvenimą. Šiai moteriai nesvetimas atviras flirtas ar vienos nakties nuotykiai. Ofelija tikrai moka džiaugtis gyvenimu ir pasiekti tai, ko nori.

Tai knyga apie moters pasaulį, ji pilna optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo, įkvepia ir pakelia ūpą. Bet kokios problemos knygos herojei tėra trumputis etapas, tad neverta į tai gilintis, geriau gyventi šia diena ir mėgautis meilės miesto siūlomais malonumais.

Garsaus bestselerio „Šiandien madam pareis vėliau“ autorė Susanna Kubelka žinoma daugiau nei 29 pasaulio šalyse. Jos romanai pavergia subtiliu humoru, nepaliaujamu optimizmu ir išmintingu požiūriu į gyvenimą, meilę bei visas iš to išplaukiančias peripetijas. Susanna Kubelka gyvena ir Paryžiuje, ir Vienoje.

 

Mes, moterys, be reikalo bauginamos. Sweet little sixteen, šešiolikmetė geltonais plaukais, šita vaikiška erotika mums nekelia jokios grėsmės. Gyvenime turi vertę ne mergina, o moteris. Svarbu ne pumpuras, o žiedas. Be to, visi, kurie už didžiulius pinigus yra pirkę gėlių, žino, jog kai kurie pumpurai apskritai neišsiskleidžia. Tą žino ir protingi vyrai.

 

Be galo moteriška, erotiška, drąsi ir šmaikšti. Ši knyga apie moterį – gundančią ir sugundytą nutrūktgalviškų poelgių, aistringų pasimatymų ir karštų pasiūlymų. O kur dar žavusis meilės miestas Paryžius...

Rudaplaukė gražuolė Ofelija apsigyvena ištaigingame milijonierės tetos išnuomotame bute. Prie jos kaip musės prie medaus limpa vien svetimšaliai. O Ofelijos svajonė – pasimylėti su prancūzu. Išsilavinusi ir karštakraujė moteris, geidžianti pasimėgauti meile ir padaryti karjerą, žino daugybę būdų, kaip pasiekti savo tikslą.

Rekomenduoju pasiilgusioms skanaus, švelniai erotiško knyginio deserto.

Daite 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090115480
SKU 000000000001109979
ISBN kodas 9786090115480
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2014-08-01
Puslapių skaičius 336
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Vokiečių
Pav. originalo kalba Ophelia lernt schwimmen
Formatas 24,1x15,3x2,9
Leidykla Alma littera
Vertėjas Laima Bareišienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą