OREŠEK. Učebnik po matematike dlia 4 klasa. Kniga tretja (ŠOK)

12,99 €
Loading
Matematikos vadovėlio komplekto „Riešutas“ IV klasei pateikiama loginį mąstymą ugdančių užduočių,  stengiamasi ugdyti vaiką ne mechaniškai atliekantį užduotis, o mokantį reikšti savo nuomonę ir gebantį ją pagrįsti. Užduotys įvairios (nuo paprasčiausių, reikalaujančių tik matematinių žinių, iki sudėtingų (papildomos užduotys), kurioms atlikti reikia aukštesnio matematinių gebėjimų lygio. 
Ir vadovėlyje, ir pratybų sąsiuviniuose, ir papildomų užduočių sąsiuviniuose, ir testuose pateikiama skirtingų lygių mokomoji medžiaga, dėmesį prikaustančios įdomios užduotys skatina kiekvieną vaiką domėtis matematika. Interaktyvioji mokytojo knyga suteikia galimybę rašyti, pildyti, tikslinti mokytojo knygą sava informacija, patogiai naudotis medžiaga. Pateikta medžiaga padės susikurti asmeninę mokytojo knygą – „gyvą“ ir visuomet esančią po ranka!
Vadovėlio komplektą IV klasei sudaro: vadovėliai (1-oji, 2-oji, 3-ioji knyga), žduočių sąsiuviniai (1-asis, 2-asis, 3-asis sąsiuvinis), papildomų užduočių sąsiuviniai (1-asis, 2-asis ir 3-asis sąsiuvinis ( lietuvių kalba)) interaktyvi mokytojo knyga (lietuvių k.), testai (lietuvių k.), dalijamoji medžiaga (lietuvių k.).
Papildomos užduotys (lietuvių kalba)  skaitmeninėje mokymosi aplinkoje https://klase.eduka.lt/
Vadovėlį PDF formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai (lietuvių kalba).

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją >>>Daugiau informacijos
ISBN kodas 9785430069643
EAN kodas 9785430069643
SKU 000000000003136387
Puslapių skaičius 88
Viršelio tipas Minkštas
Pav. originalo kalba RIEŠUTAS. Matematikos vadovėlis IV klasei, Trečioji knyga
Leidimo metai 2019-05-30
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 29x21x0,5
Leidykla Šviesa
Vertėjas Ilona Mugenienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą